GNDM blokuje za nieczytanie spamu

Informacje o miejscach, gdzie można kupić monety i akcesoria do przechowywania monet.
Awatar użytkownika
Orrm
Posty: 182
Rejestracja: 10 kwie 2019, 19:19

Re: GNDM blokuje za nieczytanie spamu

Post autor: Orrm » 26 cze 2022, 21:05

Nie wiem na czym miałoby polegać naginanie przeze mnie rzeczywistości, bardziej jest to chyba sytuacja typu przyganiał kocioł garnkowi gdyż komunikaty „zakupy zostały anulowane”, „ konto na aukcje.gndm zostało zablokowane”, „Zgadza się, blokujemy” to coś zgoła innego niż ostateczne wezwanie do zapłaty. W takim razie może warto zastanowić się nad zmianą powiadomienia na „zakupy zostaną anulowane” i „konto na aukcje.gndm zostanie zablokowane”, co pozwoli uniknąć nieporozumień.

Wydaje mi się rownież, że 2 tygodnie to zbrodnia niedoskonała. Właśnie minęły 2 tygodnie od zakończenia aukcji Jean Elsen & ses Fils, w krórej wylicytowałem 1 pozycję – wciąz czekam na podsumowanie. Swego czasu na podsumowanie od ANPN czekałem bodaj 4 tygodnie. Co nie zmienia faktu że staram się regulować rachunki niezwłocznie (ach ten spam).

W każdym razie zakup został właśnie opłacony i mam nadzieję na pozytywny finał.

grabarz
Posty: 150
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:14

Re: GNDM blokuje za nieczytanie spamu

Post autor: grabarz » 29 cze 2022, 18:40

Od lat kupuję banknoty w GNDM, a w zasadzie jeszcze wcześniej, od czasu konta domel103 na allegro. Nigdy nie było problemu z zakupami w firmie. Kupuje też za granicą. Ostatnio w jednej z dużych firm. Co robię zanim kupię przedmiot? Czytam regulamin. Zawsze jest tam informacja o czasie do uregulowania rachunku. Na onebid jest on dostępny niemalże od ręki. Tutaj historia trochę podrasowana. Pytanie tylko po co? Nie lepiej zadzwonić do firmy i dogadać się?

ODPOWIEDZ