Witać czy nie :)

Dyskusje o wszystkim, bez polityki
Awatar użytkownika
Grześ
Posty: 4137
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:50

Re: Witać czy nie :)

Post autor: Grześ » 04 maja 2019, 22:17

0.
Ja wiekszość nabiłem w HP.
Jak opowiadałem bajki o spręzynach.
A i Kuba też trochę pomógł. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Compan
Posty: 143
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:21

Re: Witać czy nie :)

Post autor: Compan » 04 maja 2019, 22:36

Ja odpuściłem już dawno, za posty nie ma tu jakiś rang czy przywilejów, więc to mnie nie interesowało nigdy...
Nie lubię tylko jak ktoś zwraca mi uwagę o pierdołe, która go wogóle nie dotyczy a co za tym idzie nie powinna w ogóle interesować :)
Tylko tyle i aż tyle, jak coś złego bym napisał czy coś - ok przyjmę krytykę i przeproszę a tak...
Jak już pisałem wcześniej lepiej rozejść się w zgodzie bo po co głupio pisać i tracić czas:)
Pozdrowienia🍺

Awatar użytkownika
meszuzel
Administrator
Posty: 5411
Rejestracja: 29 mar 2019, 12:21

Re: Witać czy nie :)

Post autor: meszuzel » 05 maja 2019, 11:28

julk1 pisze:
04 maja 2019, 21:57
To tylko jeszcze jedno pytanie do adminów, aby zakończyć ten wątek:
jakie konsekwencje są za łamanie regulaminu forum np. cytowania bez zgody i wiedzy drugiej osoby prywatnych wiadomości na forum? Czy regulamin obowiązuje wszystkich czy dla @compan jest wyjątek?
Hm, nie wiem, jak to się stało, ale nie zauważyłem Twojego postu, gdzie zgłaszasz tą sytuacje. Na takie sytuacje nie będzie zgody i Compan dostał za to ostrzeżenie.
Wiem, że nic nie wiem - Sokrates


Obrazek


Pozdrawiam
Mariusz

Awatar użytkownika
Grześ
Posty: 4137
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:50

Re: Witać czy nie :)

Post autor: Grześ » 05 maja 2019, 11:36

meszuzel pisze:
05 maja 2019, 11:28
Hm, nie wiem, jak to się stało, ale nie zauważyłem Twojego postu, gdzie zgłaszasz tą sytuacje. Na takie sytuacje nie będzie zgody i Compan dostał za to ostrzeżenie.
Całkiem niepotrzebnie.
Skoczyli sobie do gardel jak dwa mlode koguty. A poszło o bzdety.

Awatar użytkownika
meszuzel
Administrator
Posty: 5411
Rejestracja: 29 mar 2019, 12:21

Re: Witać czy nie :)

Post autor: meszuzel » 05 maja 2019, 11:53

Sprawy błahe, ale cytowanie wiadomości już nie. Każdy musi mieć komfort i pewność, że to pozostanie pomiędzy rozmówcami. Czym innym jest zgłoszenie wiadomości PW do administracji, ale to już inna historia.
Wiem, że nic nie wiem - Sokrates


Obrazek


Pozdrawiam
Mariusz

Compan
Posty: 143
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:21

Re: Witać czy nie :)

Post autor: Compan » 05 maja 2019, 13:33

Racja popełniłem błąd, ale go zaraz naprawiłem- kasując pw. Głupota i nie potrzebne nerwy.
Wcześniej już za to przeprosiłem. Po prostu nie lubię jak ktoś atakuje mnie bezzasadnie i do tego o rzecz która go w ogólne nie powinna interesować - kurczę żeby kogoś nie można było przywitać bo komuś to przeszkadza... (jeśli ktoś nie lubi się witać to niech nie wchodzi do Powitali i tyle, zaoszczędzi sobie i innym nerwów:)
Myślę, że możemy już nie wracać do tego tematu :) Wolny kraj niech każdy robi co chce z zachowaniem Regulaminu i ciekawego tonu wypowiedzi ;)
Temat był ciekawy i chyba dosadnie wyjaśniony - przynajmniej nikt nie będzie się bał napisać cześć, lub witam koleżance lub koledze :)
Pozdrawiam i spokojnego dnia życzę :)

Awatar użytkownika
meszuzel
Administrator
Posty: 5411
Rejestracja: 29 mar 2019, 12:21

Re: Witać czy nie :)

Post autor: meszuzel » 05 maja 2019, 13:40

Jeszcze jedno zdanie.
Początek forum, to nagły wzrost nowych osób i wiele powitań. Obecnie sytuacja wyhamowała i nowe osoby się pojawiają, ale już nei z taką częstotliwością jak to było 2-3 tyg temu.
Wiem, że nic nie wiem - Sokrates


Obrazek


Pozdrawiam
Mariusz

Awatar użytkownika
1oz
Posty: 99
Rejestracja: 02 kwie 2019, 21:45

Re: Witać czy nie :)

Post autor: 1oz » 16 maja 2019, 19:55

Serio nie wiem w czym problem. Jeżeli przychodzi ktoś nowy i się wita, to chyba przyjemnie mu się zrobi jak ktoś z forum mu odpisze, co? Serio ludzie, zajmijcie się czymś innym, a nie tworzeniem sobie na siłę problemów.

ODPOWIEDZ