Perfumy

Dyskusje o wszystkim, bez polityki
stell
Posty: 164
Rejestracja: 12 wrz 2020, 11:40

Perfumy

Post autor: stell » 13 lis 2023, 16:23

Panowie jakie perfumy męskie są Waszym zdaniem fajne, jakie możecie polecić? szukam czegoś dla siebie, nakupowałem próbek na allegro ale na razie nic mi nie podchodzi. Mam dawidof'a czerwonego, bardzo fajny, ale szukam jeszcze ze dwa fajne zapachy, wiem, że to kwestie bardzo indywidualne ale można spróbować

peter766
Posty: 5
Rejestracja: 05 gru 2023, 17:30

Re: Perfumy

Post autor: peter766 » 15 gru 2023, 09:48

hej! :) no wiec, jesli chodzi o meskie perfumy, to fakt, gust jest bardzo indywidualny, ale moge polecic kilka, ktore mi wpadly w nos. :) jesli lubisz dawidoff czerwony, to moze spodoba ci sie cos z podobnym charakterem. na przyklad, 'terre d'hermes' od hermesa to klasyka, ktora ma fajny, ziemisty i elegancki zapach. tez mozesz sprobowac 'acqua di gio' od giorgio armani, to taki swiezy, morski klimat. :) a jak szukasz czegos bardziej wyjatkowego, to 'bleu de chanel' jest mega popularny i ma taka elegancka, ale nowoczesna nute. co do zakupow probek, to super pomysl, bo mozna przetestowac rozne zapachy bez wydawania fortuny. :) jesli chcesz cos bardziej wyrafinowanego, to 'tom ford noir extreme' jest takim cieplym, orientalnym zapachem, ktory swietnie sie sprawdza na wieczor. dla kontrastu, 'le male' od jean paul gaultier to klasyk, ktory ma taki slodki, ale meski zapach. pamietaj, ze kazdy zapach roznie sie uklada na skorze, wiec warto dac im troche czasu. i nie zrazaj sie, jesli pierwsze wrazenie nie jest idealne. czasami zapachy 'dojrzewaja' na skorze po kilku godzinach. ;) powodzenia w poszukiwaniach! 🍀
Pozdrawiam – Piotrek :D

ODPOWIEDZ