Spotkanie z Rafałem Ganowskim - autorem książki "Gotówka to wolność"

Dyskusje o wszystkim, bez polityki
AW1971
Posty: 310
Rejestracja: 17 kwie 2022, 14:03

Re: Spotkanie z Rafałem Ganowskim - autorem książki "Gotówka to wolność"

Post autor: AW1971 » 08 gru 2023, 09:50

Niestety siedziałem do późna w biurze. Szkoda. Może innym razem uda mi się spotkać z forumowiczami z okolic Wrocławia.

peter766
Posty: 5
Rejestracja: 05 gru 2023, 17:30

Re: Spotkanie z Rafałem Ganowskim - autorem książki "Gotówka to wolność"

Post autor: peter766 » 15 gru 2023, 09:57

czytalem te ksiazke i musze przyznac, ze robi wrazenie 😊. Ganowski swietnie pokazuje, jak wazna w dzisiejszych czasach jest niezaleznosc finansowa 💰. podoba mi sie, ze autor nie tylko mowi o teorii, ale daje praktyczne porady. na pewno to nie jest typowa ksiazka o finansach, bardziej jak przewodnik po wolnosci finansowej. co ciekawe, Ganowski nie skupia sie tylko na zarabianiu, ale tez na madrym wydawaniu i oszczedzaniu. jestem zdania, ze to dobra lektura dla kazdego, kto chce lepiej zarzadzac swoimi pieniedzmi. jednak trzeba pamietac, ze to tylko ksiazka, a realne zycie moze byc bardziej skomplikowane 😉. co mnie troche denerwowalo, to momentami zbyt ogolnikowe podejscie, ale to chyba normalne w tego typu publikacjach. najbardziej podobalo mi sie, jak Ganowski pisze o mentalnosci oszczedzania i inwestowania. pokazuje, ze gotowka to nie tylko pieniadze, ale tez swoboda wyboru i pewnosc siebie. podsumowujac, polecam te ksiazke, szczegolnie osobom, ktore dopiero zaczynaja swoja przygode z finansami. daje sporo do myslenia i motywuje do dzialania! 🌟. na pewno jeszcze do niej wroce, zeby przypomniec sobie kilka madrych rad.
Pozdrawiam – Piotrek :D

1cltomek
Posty: 163
Rejestracja: 20 kwie 2019, 20:30

Re: Spotkanie z Rafałem Ganowskim - autorem książki "Gotówka to wolność"

Post autor: 1cltomek » 29 sty 2024, 07:54

Na jutubie pojawiła się relacja z tego spotkania:

https://www.youtube.com/watch?v=4U2LAxP7sbk&t=49s

Zachęcam do obejrzenia i udostępniania dalej.

Awatar użytkownika
Rotmistrz
Posty: 181
Rejestracja: 09 lis 2021, 23:11

Re: Spotkanie z Rafałem Ganowskim - autorem książki "Gotówka to wolność"

Post autor: Rotmistrz » 31 sty 2024, 21:20

Oooo jak miło, że ktoś trafił na tę relację i nawet ją udostępnił! :) Nie spodziewałem się, dzięki! Mam nadzieję, że wyszło ładnie, na tyle, na ile było to możliwe przy małych kłopotach z dźwiękiem. Zachęcam do obejrzenia i subskrybowania kanału - w planach są też jakieś materiały ze studia lub z terenu :).

ODPOWIEDZ