Życzenia

Dyskusje o wszystkim, bez polityki
Awatar użytkownika
Marek1
Posty: 205
Rejestracja: 05 maja 2022, 10:54

Życzenia

Post autor: Marek1 » 21 gru 2023, 07:18

Witam,

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2024 roku życzę wszystkim forumowiczom moc zdrowia i aby ten czas mogliście spędzić wśród samych przyjaciół i w przyjacielskiej atmosferze.

A i z powodu dzielonej przez nas wspólnie pasji jaką jest numizmatyka życzę Wam wielu sukcesów na tej niwie. O których dowiemy się z powodu nowych odkryć i publikacji.

Odkryć, o których poinformujecie 😊
Publikacji, których być może wydacie, a ja będę ich szczęśliwym posiadaczem 😊

Z kolekcjonerskim pozdrowieniem
Marek1
Specjalizacja: polskie monety obiegowe wraz z ich odmianami od 1916 roku do czasów obecnych + Notgeld Gniezno


Awatar użytkownika
meszuzel
Administrator
Posty: 5445
Rejestracja: 29 mar 2019, 12:21

Re: Życzenia

Post autor: meszuzel » 23 gru 2023, 20:54

Ja w tym roku spędzę święta w łóżku, bo nie doceniałem tego co jest ot tak po prostu mogłoby się wydawać. Niedoleczona 2 razy grypa zemściła się srogo.
To czego życzę każdemu, to przede wszystkim zdrowia, które zbyt mało się docenia, szczęścia, które jest niezbędne każdemu kolekcjonerowi w licytacji upatrzonej monety lub banknotu, :) dobrej pracy, która zapewni realizację tych zachcianek, miłości i zrozumienia, bez którego nie da się funkcjonować.

Trzymajcie się wszyscy ciepło, a prezenty i pyszne jedzenie niech umili te krótkie chwile jakie możemy spędzić w gronie najbliższych.
Wiem, że nic nie wiem - Sokrates


Obrazek


Pozdrawiam
Mariusz


AW1971
Posty: 310
Rejestracja: 17 kwie 2022, 14:03

Re: Życzenia

Post autor: AW1971 » 31 gru 2023, 13:39

Życzę Wam zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy na spełnienie swoich marzeń kolekcjonerskich. ;)

ODPOWIEDZ