Polityczny mezalians z planem emisyjnym 2025

Dyskusje o wszystkim, bez polityki
Awatar użytkownika
meszuzel
Administrator
Posty: 5451
Rejestracja: 29 mar 2019, 12:21

Polityczny mezalians z planem emisyjnym 2025

Post autor: meszuzel » 09 sty 2024, 17:03

danek część postu usunąłem, kolejne trzy ukryte. Proszę nie wplatajcie polityki. Nic dobrego to do dyskusji nie wnosi, powoduje niepotrzebne emocje.
Wiem, że nic nie wiem - Sokrates


Obrazek


Pozdrawiam
Mariusz

danek
Posty: 286
Rejestracja: 05 mar 2021, 12:08

Re: Plan emisyjny NBP 2025 - wspólne rozważania

Post autor: danek » 09 sty 2024, 22:41

meszuzel pisze:
09 sty 2024, 17:03
danek część postu usunąłem, kolejne trzy ukryte. Proszę nie wplatajcie polityki. Nic dobrego to do dyskusji nie wnosi, powoduje niepotrzebne emocje.
Szanowny meszuzel jesteś spoko gość, dbasz o porządek na forum... nie znam Cię osobiście, ale sądzę, że jesteś porządną i uczciwą osobą. Wiem, że jako moderator nie życzysz sobie, aby posty miały wydźwięk polityczny. I słusznie.
Ale po wydarzeniach dzisiejszego wieczoru nie mogę milczeć. A mój wpis NIE JEST spowodowany pogladami politycznymi (nikt z Kolegów-forumowiczów nie wie jakie mam) lecz (parafrazując Immanuela Kanta) "prawem moralnym we mnie", troską o miejsce, w którym żyjemy.
Tytuł wątku "Plan emisyjny NBP 2025 - WSPÓLNE ROZWAŻANIA" (podkreślenie moje) pozwala mi na wyrażenie swojej opinii. I znając życie zapewne niewiele się pomyliłem (szczególnie jeśli chodzi o treść przez Ciebie usuniętą). Jeśli nadal wszystko bedzię w tym tempie zmierzało do destrukcji państwa polskiego to w planie emisyjnym na 2025 r. będą tematy nijakie, ogłupiające i propagandowe, będziemy odcinani od naszych korzeni. Wszyscy będziemy się do siebie uśmiechać, ale uśmiech na twarzy nie będzie naszym prawem lecz obowiązkiem. ... ...
Ech... długo by pisać, ale... tak się zastanawiam... po co? Co tam ZAMACH STANU, ważniejsze MOJE "gównoblaszki" (przepraszam za wyrażenie, bardzo go nie lubię, ale wielu Kolegów na forum uwielbia go używać, i czasami żeby ktoś coś zrozumiał, i do niego trafiło, z ciężkim sercem człowiek poczciwy zmuszony jest zniżyć się do poziomu patologii i wściekłych macic, które ryczą "wypie******" zamiast powiedzieć grzecznie i spokojnie "zastanów się, co czynisz". Niestety, w dzisiejszych czasach coraz częściej staje się to normą. Kontrkultura).
Zapewne, szanowny meszuzel, wyrzucisz mnie z forum... cóż, musiałem to napisać. TO NIE POLITYKA LECZ TROSKA O MIEJSCE, W KTÓRYM ŻYJEMY. Nawet sobie sprawy nie zdajecie (albo zdajecie), co się w Polsce obecnie dzieje, a dla mnie nie jest to obojętne.
Ja jestem prostym człowiekiem, mam swoje lata, wiele już przeżyłem... ale... szkoda słów... klikam "Wyślij"

krzysiek3050
Posty: 53
Rejestracja: 30 kwie 2020, 12:26

Re: Plan emisyjny NBP 2025 - wspólne rozważania

Post autor: krzysiek3050 » 10 sty 2024, 10:08

"Zapewne, szanowny meszuzel, wyrzucisz mnie z forum..." @meszuzel chyba należy się z zgodzić z użytkownikiem @danek? Biedny, zmanipulowany człowiek.

Awatar użytkownika
yakuzza
Posty: 106
Rejestracja: 12 sie 2021, 10:15

Re: Plan emisyjny NBP 2025 - wspólne rozważania

Post autor: yakuzza » 10 sty 2024, 11:09

Nie rozumiem tego szumu. Co roku są wiwaty jednych jakie to ciekawe projekty NBP szykuje a równocześnie psioczenia innych jaki to chłam i że jakoś projektów spada z roku na rok. Czym się będzie różnić 2025? Niczym! Może będzie kilka ładnych projektów, a reszta tylko po to żeby normy sprzedaży wyrobić i na tym zarobić (mówię o zarobku NBP).

Koledze "danek" polecam wdrożyć ćwiczenia oddechowe ☺️ Może nie będzie tak źle jak myślisz! Czego wszystkim nam życzę ❄️

Awatar użytkownika
Morgon
Posty: 649
Rejestracja: 07 wrz 2020, 16:31

Re: Plan emisyjny NBP 2025 - wspólne rozważania

Post autor: Morgon » 10 sty 2024, 16:40

danek pisze:
09 sty 2024, 22:41
[...]
Może znajdź sobie inne miejsce do agitacji? Idź na demonstrację albo coś, żebyśmy jeszcze chociaż na forum numizmatycznym nie musieli czytać takich wynurzeń. Jest z milion bardziej stosownych miejsc do tego typu deklaracji politycznych.

Awatar użytkownika
Savras
Posty: 810
Rejestracja: 23 gru 2019, 17:33

Re: Plan emisyjny NBP 2025 - wspólne rozważania

Post autor: Savras » 10 sty 2024, 18:33

Mój ojciec codziennie od ośmiu lat ogąda tvpis i słucha jakiegoś pisowskiego radia. Co on wygaduje, to jedno wielkie "o ja pierd...".

Tacy ludzie jak on i typ powyżej mają zrobiony taki kisiel w głowie, że wszystko widzą przez pryzmat pisowskiej propagany.

No i oczywiście mają w zwyczaju ciągłą, nachalną agitację.
Mój stary się dziwi, że ludzie z nim nie chcą już gadać. No niemożlie, jak typ ciągle pie...li o tusku, niemcach, zdrajcach z opozycji, tvn-ie, żydach, itp itd.

Awatar użytkownika
meszuzel
Administrator
Posty: 5451
Rejestracja: 29 mar 2019, 12:21

Re: Plan emisyjny NBP 2025 - wspólne rozważania

Post autor: meszuzel » 10 sty 2024, 18:50

danek pisze:
09 sty 2024, 22:41
Zapewne, szanowny meszuzel, wyrzucisz mnie z forum... cóż, musiałem to napisać.
Dziękuję za miłe słowo i możesz być spokojny na chwilę obecną nikt nie będzie usunięty.
Moderowaniem zajmuję się od naprawdę wielu lat i polityka czy tematy okołopolityczne ZAWSZE budzą negatywne emocje i zawsze wychodzi z tego bałagan. Dlatego mając to na uwadze zwyczajnie staram się gasić te małe pożary.
Osobiście na forum nie interesują mnie poglądy polityczne. Spotykamy się tutaj w jednym celu. I w tej sielankowej wyobraźni widzę jak zwolennicy "Kaczyńskiego i Tuska" ida pod rękę przeglądając nowo nabytą monetę, analizując to co chciał przekazać autor projektu.
Panie i Panowie, zostawcie politykę. Jesli ktoś chce podać swoje propozycje bliższe której partii niech poda ale bez odniesień do tego czy innego wodza partyjnego.

Tak na marginesie, nie wydaje wam się, że te różnice i podział w narodzie jest komuś do czegoś potrzebny? Może lepiej nie płynąć z tym prądem, to tylko luźne przemyślenie ode mnie.
Wiem, że nic nie wiem - Sokrates


Obrazek


Pozdrawiam
Mariusz

Kolekcjoner
Posty: 331
Rejestracja: 16 maja 2020, 17:00

Re: Plan emisyjny NBP 2025 - wspólne rozważania

Post autor: Kolekcjoner » 11 sty 2024, 12:01

meszuzel pisze:
10 sty 2024, 18:50
danek pisze:
09 sty 2024, 22:41
Zapewne, szanowny meszuzel, wyrzucisz mnie z forum... cóż, musiałem to napisać.
Tak na marginesie, nie wydaje wam się, że te różnice i podział w narodzie jest komuś do czegoś potrzebny? Może lepiej nie płynąć z tym prądem, to tylko luźne przemyślenie ode mnie.
Podpisuję się rękami i nogami.
To, ile ścieku z partyjnych przekazów dnia (wstaw dowolną partię, no może poza Razem, bo nikt tu nie chce żeby nam konfiskowali kolekcje :lol: ) oraz teorii spiskowych ludzi, którzy naoglądają się podcastów tych, którzy "mówią jak jest naprawdę" można wyczytać na tym forum, to jest naprawdę przerażające. Przynajmniej w "Dyskusjach o monetach" można tego uniknąć, a do Hyde Parku i tak nikt przy zdrowych zmysłach nie wejdzie.

Awatar użytkownika
julk1
Posty: 1813
Rejestracja: 04 kwie 2019, 23:01

Re: Plan emisyjny NBP 2025 - wspólne rozważania

Post autor: julk1 » 11 sty 2024, 15:48

To i ja wtrącę swoje 3 grosze. Każdy ma jakieś swoje poglądy i ma pełne prawo je przedstawić innym. Ale na odpowiednich do tego grupach, których jest multum w Internecie np. na FB. To jest forum, ogólnie pisząc o monetach czy banknotach. Zdecydowana większość forumowiczów jest przeciwna prezentowaniu swoich poglądów politycznych na tym forum, o czy świadczą zakładane u nas w Hyde Parku tematy, które albo umierają śmiercią naturalną albo cieszą się znikomym powodzeniem.
I prośba do Mariusza aby oczyścił ten wątek z polityki, a usunięte fragmenty przeniósł do HP, aby ktoś nie narzekał na "cenzurę" czy "kneblowanie" :). I tam sobie piszcie do woli w granicach prawa. Pozdrawiam wszystkich.

ODPOWIEDZ