Konkurs na najlepszego kierowcę z Yanosikiem

Dyskusje o wszystkim, bez polityki
Awatar użytkownika
brodacz
Posty: 2804
Rejestracja: 06 lip 2019, 17:27

Konkurs na najlepszego kierowcę z Yanosikiem

Post autor: brodacz » 05 wrz 2019, 15:05

Właśnie zauważyłem, że najlepsza z darmowych aplikacji nawigacyjnych śledzi mój styl jazdy. Nieźle się wkurzyłem, bo oceniła mnie na 7,7. Jeśli ja tak fatalnie jeżdżę, to kto jeździ dobrze? Panowie w kapeluszach i panie w Fabiach? Byłbym wdzięczny gdybyście sprawdzili jak to u was wygląda i czy kilometry nabijacie głównie w miastach czy na prowincji. Niechaj konkurs trwa tak długo, aż się znudzi a jako comiesięczną nagrodę oferuję największemu snule wykonanie dzwona...
Specjalizuję się w banknotach amerykańskich.

Awatar użytkownika
meszuzel
Administrator
Posty: 5411
Rejestracja: 29 mar 2019, 12:21

Re: Konkurs na najlepszego kierowcę z Yanosikiem

Post autor: meszuzel » 05 wrz 2019, 15:56

Janosika używam tylko do jazy poza miastem więc mój sty wypadł przyzwoicie 8,0 :) Ale gdy było miasto to byłoby gorzej.
natomiast warto tam zrobić obliczenia pod kątem polisy, bo mógłbym miec nieco taniej.
Wiem, że nic nie wiem - Sokrates


Obrazek


Pozdrawiam
Mariusz

piotr7
Posty: 311
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:43

Re: Konkurs na najlepszego kierowcę z Yanosikiem

Post autor: piotr7 » 05 wrz 2019, 16:17

U nie 7,3, też same trasy. Nie bardzo wiem jakie mogą być kryteria bo jedyne co sobie mogę zarzucić to niewielkie przekraczanie prędkości od czasu do czasu.
P.
moje zbiory zobaczysz tutaj: https://pl.ucoin.net/uid50848

Awatar użytkownika
meszuzel
Administrator
Posty: 5411
Rejestracja: 29 mar 2019, 12:21

Re: Konkurs na najlepszego kierowcę z Yanosikiem

Post autor: meszuzel » 05 wrz 2019, 16:33

Nie wiem jak w janosiku, ale przez długi czas jeździłem z NaviExpert i tam tez bada styl jazy. Tylko tam było to podzielone na przestrzeganie prędkości, styl jazdy (czyli ilość gwałtownych hamowań i startów :) ) i jeszcze jedna jakaś ocena której nie pamietam. Na podstawie tych trzech czynników wychodziła jedna ogólna ocena. Janosik pewnie robi podobnie tylko nie pokazuje odrębnych ocen a jedną ostateczną.
Wiem, że nic nie wiem - Sokrates


Obrazek


Pozdrawiam
Mariusz

Awatar użytkownika
brodacz
Posty: 2804
Rejestracja: 06 lip 2019, 17:27

Re: Konkurs na najlepszego kierowcę z Yanosikiem

Post autor: brodacz » 05 wrz 2019, 17:08

Na Navi też jeżdżę właśnie dla zniżek w link4 bo są spore. Faktycznie żeby nałapać punktów to włączam tylko poza miastem. W korkach rujnuje wynik.
Specjalizuję się w banknotach amerykańskich.

ODPOWIEDZ