TomaszK

Tutaj możesz ocenić proces transakcji
Awatar użytkownika
AlA
Posty: 1195
Rejestracja: 02 kwie 2019, 01:42

TomaszK

Post autor: AlA » 13 lis 2023, 15:52

Zdecydowanie odradzam. Niezrównoważona osoba.
Dodatkowo obraża i wyzywa przez PW.

Wg. mnie nie przystoi pisanie na końcu wiadomości teraz to spi......j tylko dla tego, że na czas (nie będąc na forum) nie odpisałam na wiadomość (wieczór piątek/poranek sobota).

W efekcie otrzymał on bana na 2 tyg.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2023, 17:42 przez meszuzel, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zmodyfikowano wulgaryzm
Mój zbiór na uCoin AluniA

Awatar użytkownika
Sorthalan
Posty: 842
Rejestracja: 11 kwie 2019, 15:22

Re: TomaszK

Post autor: Sorthalan » 14 lis 2023, 12:50

Ala, dopiero teraz się zorientowałaś ;) wystarczy rzucić okiem na jego posty :D, zawsze miał "klasę" :).

whocares
Posty: 988
Rejestracja: 09 cze 2019, 12:42

Re: TomaszK

Post autor: whocares » 01 gru 2023, 20:44

Zgadza się - zero interesów z takim gościem. Dzwine, że ma jeszcze konto na forum. Cwaniaczek. Z kilkunastoma osobami robiłem interesy na forum i na nikogo nei narzekam a i do mnie też pretensji nikt nie miał (mam nadzieje), a ten jegomość jest problematyczny już na etapie wstępnym.

Serdecznie odradzam.
"Russian warship, go fuck yourself"

TomaszK-T4
Posty: 428
Rejestracja: 28 lut 2020, 22:04

Re: TomaszK

Post autor: TomaszK-T4 » 01 gru 2023, 22:22

Sorthalan pisze:
14 lis 2023, 12:50
Ala, dopiero teraz się zorientowałaś ;) wystarczy rzucić okiem na jego posty :D, zawsze miał "klasę" :).
W moich postach
często krytykowalem zbyt wysokie ceny monet NBP oraz naciąganie na kupno zbyt drogich monet,co na pewno nie podoba się handlarzom
broniłem Żołnierzy Wyklętych
pisałem prawdę o zbrodniach wołyńskich .
pisałem prawdę o obozie koncentracyjnym dla dzieci
Możesz to nazywać brakiem klasy, ale twoje zdanie nie jest dla mnie ważne.

Dodano po 3 minutach 5 sekundach:
whocares pisze:
01 gru 2023, 20:44
Zgadza się - zero interesów z takim gościem. Dzwine, że ma jeszcze konto na forum. Cwaniaczek. Z kilkunastoma osobami robiłem interesy na forum i na nikogo nei narzekam a i do mnie też pretensji nikt nie miał (mam nadzieje), a ten jegomość jest problematyczny już na etapie wstępnym.

Serdecznie odradzam.
Ja nie chcę z tobą robić interesów,pamiętam jak kreciles z jedną złota moneta z serii SSA. Na szczęście do transakcji nie doszło,więc jestem cwaniak

Dodano po 4 minutach 49 sekundach:
AlA pisze:
13 lis 2023, 15:52
Zdecydowanie odradzam. Niezrównoważona osoba.
Dodatkowo obraża i wyzywa przez PW.

Wg. mnie nie przystoi pisanie na końcu wiadomości teraz to spi......j tylko dla tego, że na czas (nie będąc na forum) nie odpisałam na wiadomość (wieczór piątek/poranek sobota).

W efekcie otrzymał on bana na 2 tyg.
Szkoda, że podałeś tylko swoją wersję, ale nie będę marnowal czasu na przepychanki z tobą.

Awatar użytkownika
meszuzel
Administrator
Posty: 5446
Rejestracja: 29 mar 2019, 12:21

Re: TomaszK

Post autor: meszuzel » 02 gru 2023, 19:16

Nadmienię tylko, że widziałem całą dyskusję, więc proszę nie wypaczać prawdy. Druga sprawa, ten wątek dotyczy oceny transakcji.
Wiem, że nic nie wiem - Sokrates


Obrazek


Pozdrawiam
Mariusz

ODPOWIEDZ