Prośba o pomoc w identyfikacji autora publikacji

Dyskusje na tematy związane z numizmatyką.
Awatar użytkownika
Marek1
Posty: 205
Rejestracja: 05 maja 2022, 10:54

Prośba o pomoc w identyfikacji autora publikacji

Post autor: Marek1 » 14 mar 2024, 11:23

Witam,

DOTYCZY: "M. Frenzel, Die Notmünzen 1916-1924 der deutschen Stadte Gemeinden, Kreise und Länder"
Jest to prywatna inicjatywa i publikacje wydano za własne środki.

Zdjęcia książki w załącznikach.

Po nieskutecznym poszukiwania autora publikacji w celu uzyskania autografu i nieskutecznej rejestracji sie na niemieckim forum - numismatikforum Das Forum für Münzfreunde - na stronie https://www.numismatikforum.de/ pozostało mi prosić forumowiczów o pomoc.

Na niemieckim forum nie udało mi sie zarejestrować, a i wysłana do Nich wiadomość mailem o moim problemie pozostała niestety bez odpowiedzi !

Jedyne co udało mi się ustalić, ale pewności nie mam, to prawdopodobny adres autora:
Herr Max Frencel, Jean-Paul-Straße 8, 8900 Augsburg, Deutschland.

Duże nadzieje pokładałem w tym niemieckim forum, na którym niestety jak wspominałem nie udało mi sie zarejestrować - może polak nie może ?

Wysłałem na ten w/w niemiecki adres, ale po trzech tygodniach listu nie odebrano - zostawiono awizo - i list czeka na odbiór lub powrót z powrotem do mnie. Jeśli nikt nie odbierze.

Może ktoś z Was jest na tym niemieckim forum zarejestrowany i mógłby pomóc ?

Będę wdzięczny za wszelką udzieloną pomoc !!!

PS. Nie wiem czy w dobrym dziale zamieściłem post. Proszę więc Administratora aby mnie za to nie karać ;)

Pozdrawiam
Marek
Załączniki
1758375_2b.jpg
1758375_1b.jpg
Specjalizacja: polskie monety obiegowe wraz z ich odmianami od 1916 roku do czasów obecnych + Notgeld Gniezno

Jaro29k
Posty: 116
Rejestracja: 09 sty 2022, 21:24

Re: Prośba o pomoc w identyfikacji autora publikacji

Post autor: Jaro29k » 14 mar 2024, 16:31

Widzialem ze post jest widoczny na niemieckim forum.
Wiec nie bardzo wiem o Co chodzi.

Awatar użytkownika
Marek1
Posty: 205
Rejestracja: 05 maja 2022, 10:54

Re: Prośba o pomoc w identyfikacji autora publikacji

Post autor: Marek1 » 14 mar 2024, 16:51

Witam,

Dzisiaj po 150 próbie udało mi się tam zarejestrować i w konsekwencji zamieścić post.
Ale nadal poszukuję informacji umożliwiającej dotarcie do autora książki !

Pozdrawiam
Marek
Specjalizacja: polskie monety obiegowe wraz z ich odmianami od 1916 roku do czasów obecnych + Notgeld Gniezno

ODPOWIEDZ