GLOBALL. Co sądzicie o prototypie międzynarodowej waluty?

Dział poświęcony żetonom zastępczym, dukatom lokalnym, medalom i innym przedmiotom moneto-podobnym.
Awatar użytkownika
Globall
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2024, 09:46

GLOBALL. Co sądzicie o prototypie międzynarodowej waluty?

Post autor: Globall » 25 kwie 2024, 10:58

Szanowni Państwo, co sądzicie o rozpoczęciu w roku bieżącym 2024 emisji kolekcjonerskich monet - medali Ag 999,9 1oz GLOBALL (R) ze wspólnym dla każdego kraju Awersem z nie płatnym kolekcjonerskim nominałem, oraz Rewersem przedstawiającym motywy narodowe każdego z 201 niepodległych krajów?

Wersja cyfrowa NFT próbnie i próbna jest już wydana dla motywów pierwszych 5 krajów - Japonii, USA, Niemiec, Arabii Saudyjskiej i Rosji, nadszedł czas na rozpoczęcie wydania w srebrze, co z racji wielkości przedsięwzięcia potrwa kilka lat.


I TUTAJ PROŚBA DO SZANOWNYCH PAŃSTWA:

Czy ktoś z Was będzie łaskaw pomóc w wyszukaniu, lub wskaże producenta, sprzedawcę krążków numizmatycznych - menniczych Ag 999,9 1oz najchętniej (nie koniecznie) rozmiar 38,60mm?[/b]

Pierwsze zamówienie próbne, 100 krążków.

Zależy mi na znanym i pewnym producencie - sprzedawcy, stała współpraca.

Krążki niezbędne do rozpoczęcia produkcji srebrnych kolekcjonerskich monet - medali GLOBALL z kolekcjonerskim, nie płatnym nominałem Awers i 9 motywami narodowymi dla każdego z 201 krajów Rewers.

Z poważaniem - Roman Kozaczuk

sklepnumizmatyczny.pl@gmail.com
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2024, 12:11 przez Globall, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
mmz
Posty: 3054
Rejestracja: 01 kwie 2019, 09:58

Re: GLOBALL. Co sądzicie o emisji?

Post autor: mmz » 25 kwie 2024, 11:36

Kolekcjonerskich? Raczej bulion A czy będzie kolekcjonowany? Germania podobno jest kolekcjonowana.
Defende Nos, Christe Salvator - Gedanum, A.D. 1577 - TPZN nr legitymacji 101

Awatar użytkownika
Globall
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2024, 09:46

Re: GLOBALL. Co sądzicie o emisji?

Post autor: Globall » 25 kwie 2024, 12:15

mmz pisze:
25 kwie 2024, 11:36
Kolekcjonerskich? Raczej bulion A czy będzie kolekcjonowany? Germania podobno jest kolekcjonowana.
Ag - kolekcjonerskich. Czy zna Pan solidnego producenta, sprzedawcę krążków menniczych Ag 999,9? Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ