Numimarket: ankieta

Informacje o miejscach, gdzie można kupić monety i akcesoria do przechowywania monet.
Awatar użytkownika
Zatoichi
Posty: 135
Rejestracja: 25 lut 2020, 09:12

Numimarket: ankieta

Post autor: Zatoichi » 26 lis 2021, 10:56

Od zawsze brakuje mi wśród funkcjonalności na Numimarket oceny transakcji, jak na Allegro. Więc pomyślałem o jakiejś ankiecie tutaj, a może nawet dwóch: sprzedających polecanych i niespecjalnie polecanych :) Problemem pozostaje mnogość sprzedawców na tej platformie, ankieta mogłaby objąć tylko ograniczoną liczbę, może jako kryterium przyjąć ilość ofert? Co myślicie?
Pozdrawiam,
Zatoichi

Awatar użytkownika
mmz
Posty: 3045
Rejestracja: 01 kwie 2019, 09:58

Re: Numimarket: ankieta

Post autor: mmz » 27 lis 2021, 21:23

Lubię Numimarket i nie brakuje mi opinii o sklepach. Wystarczy ich oferta. Po ok. 10 latach mam już swoje typy in plus i in minus.
Defende Nos, Christe Salvator - Gedanum, A.D. 1577 - TPZN nr legitymacji 101

sandman
Posty: 199
Rejestracja: 05 sty 2022, 11:41

Re: Numimarket: ankieta

Post autor: sandman » 13 sty 2022, 12:14

Mam pytanie czy można łączyć na Numimarkecie kilka osobnych przedmiotów z licytacji w jedno zamówienie (oczywiście u jednego sprzedawcy)? I druga sprawa czy do wylicytowanych przedmiotów można dokupić przedmioty z opcji "kup teraz" i połączyć wszystko w jedno zamówienie?

KZN
Posty: 1344
Rejestracja: 18 sty 2020, 19:59

Re: Numimarket: ankieta

Post autor: KZN » 13 sty 2022, 14:35

sandman pisze:
13 sty 2022, 12:14
Mam pytanie czy można łączyć na Numimarkecie kilka osobnych przedmiotów z licytacji w jedno zamówienie (oczywiście u jednego sprzedawcy)? I druga sprawa czy do wylicytowanych przedmiotów można dokupić przedmioty z opcji "kup teraz" i połączyć wszystko w jedno zamówienie?
Myślę, że nikt nie będzie robił z tym problemów. Czasami nawet praktykuję tak, że zamawiam np. po kilka pozycji / kilka zamówień przez miesiąc, opłacam na bieżąco bez kosztów transportu i później przy okazji ostatniego zamówienia dopłacam za transport i proszę o jedną wysyłkę.

ODPOWIEDZ