Prawo pierwokupu na aukcjach

Informacje o miejscach, gdzie można kupić monety i akcesoria do przechowywania monet.
GNDMpl
Posty: 44
Rejestracja: 11 gru 2019, 22:37

Prawo pierwokupu na aukcjach

Post autor: GNDMpl » 08 mar 2020, 21:29

Uprawnione instytucje publiczne mają prawo przejmowania do swych zbiorów numizmatów na zasadzie prawa pierwokupu.
Film traktujących o tym zagadnieniu na naszym kanale YouTube/GNDMtv
Ostatnio zmieniony 08 mar 2020, 21:52 przez Mad_Tiger, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiłem link do filmu aby prawidłowo wyświetlał się na forum :) Mad_Tiger

Awatar użytkownika
meszuzel
Administrator
Posty: 5410
Rejestracja: 29 mar 2019, 12:21

Re: Prawo pierwokupu na aukcjach

Post autor: meszuzel » 10 mar 2020, 17:45

Ciekaw jestem miny licytującego.
Licytujący jako ostatni słyszy uderzenie młotka, po trzecim razie wywołującym do podbicia ceny, widzi monetę w swojej kolekcji, ekscytacja i zadowolenie tej osoby to ogromny banan na twarzy, serce bije jak młot, bo emocje ogromne i nagle wstaje przedstawiciel GN Zamku Królewskiego i burzy całą satysfakcję, to co narasta to frustracja, choć może nieco przepleciona świadomością, że do czegoś takiego mogło dojść. Mam nadzieję że nie spotka mnie nigdy taka sytuacja.
Wiem, że nic nie wiem - Sokrates


Obrazek


Pozdrawiam
Mariusz

Awatar użytkownika
joxer
Posty: 280
Rejestracja: 31 mar 2019, 19:50

Re: Prawo pierwokupu na aukcjach

Post autor: joxer » 10 mar 2020, 18:04

meszuzel pisze:
10 mar 2020, 17:45
Ciekaw jestem miny licytującego.
Licytujący jako ostatni słyszy uderzenie młotka, po trzecim razie wywołującym do podbicia ceny, widzi monetę w swojej kolekcji, ekscytacja i zadowolenie tej osoby to ogromny banan na twarzy, serce bije jak młot, bo emocje ogromne i nagle wstaje przedstawiciel GN Zamku Królewskiego i burzy całą satysfakcję, to co narasta to frustracja, choć może nieco przepleciona świadomością, że do czegoś takiego mogło dojść. Mam nadzieję że nie spotka mnie nigdy taka sytuacja.
może miny nie zobaczysz, ale to następna najlepsza rzecz
https://www.youtube.com/watch?v=Hg3TosUKeRc#t=8m44s

obejrzyjcie ten fragment licytacji :)

ODPOWIEDZ