Konkurs- koszalińska seria medali królewskich- nagroda

Forum przeznaczone na konkursy.
Awatar użytkownika
joxer
Posty: 280
Rejestracja: 31 mar 2019, 19:50

Re: Konkurs- koszalińska seria medali królewskich- nagroda

Post autor: joxer » 16 mar 2020, 09:56

żeby było sprawiedliwe to mad tiger powinien wygrać, ale to nie mój konkurs ;) bo tylko on poważnie do tego podszedł no i nie wpadł w moją pułapkę zachęcającą go do dyskusji w zakazanym temacie, ale tylko o włos (1 wypowiedzi mu zbrakło do dyskwalifikacji) :P jest taka rzymska zasada, że prawo nie dział wstecz, czyli raz przyznane punkty nie przepadają, a regulamin określał kto ma do nich prawo, a komisja uznawała moje odpowiedzi za poprawne :ugeek: a z tego co pamiętam, na dzień ogłoszenia konkursu to tylko dwóch uczestników się kwalifikowało (nie określało również do którego dnia wypowiedzi będą liczone) :) tego cebulaka to wyedytuj na janusza biznesu 8-) bo de facto mogłem iść w zaparte i być wielkim pokrzywdzonym :cry: a by móc wygrać, ostatecznie musiałem przeanalizować cały temat o medalach, a w ostatnim etapie wykazać się refleksem i cierpliwością :)

jak napisałem w pw myślałem, że nikt moich odpowiedzi nie uzna, a tu taka niespodzianka (tutaj wielkie podziękowania dla komisji konkursu) :) jeszcze sam organizator osobiście zmotywował mnie do szybszego działania :) więc się go posłuchałem :roll: ;)

jak napisałem w temacie i pw nie przeszkadza mi, że nagrody nie otrzymam :) nawet oficjalnie jej się zrzekłem na rzecz gaszpera :P choć jak napisałem powyżej to ostatniego dnia na poważnie wziąłem się za konkurs :P bo mad tiger mógł mnie przegonić + byłem super zmotywowany wypowiedzią repka :) plus perspektywa wielkiej wygranej :twisted:

wiec zgodnie z zasadami konkursu proszę o uznanie mojego zwycięstwa :P nagrody przekazanie dla osoby przeze mnie wskazanej czyli gaszpera :) oraz o zamknięcie tematu :) bo ta dyskusja i tak nic nie zmieni :)

Awatar użytkownika
julk1
Posty: 1781
Rejestracja: 04 kwie 2019, 23:01

Re: Konkurs- koszalińska seria medali królewskich- nagroda

Post autor: julk1 » 16 mar 2020, 10:34

joxer pisze:
16 mar 2020, 09:56
bo ta dyskusja i tak nic nie zmieni :)
Amen :D

Awatar użytkownika
Gaszpar
Posty: 1124
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:54

Re: Konkurs- koszalińska seria medali królewskich- nagroda

Post autor: Gaszpar » 16 mar 2020, 10:43

Panowie po co ta dyskusja
biorac udział w tym konkursie nie patrzyłem czy wygram czy nie wygram traktowałem to jako zabawe tak jak to sie ma w konkursie F1.
Szczerze mówiac nawet mi do głowy nie przyszło sprawdzac czy mam 10 postów czy nie mam.
co do nagrody nie chce dyskutowac z organizatorem bo to jakby on jest organizatorem tego konkursu ale jezeli zbierasz albo chcesz zaczac zbierac te medale to dla mnie nie ma problemu zeby repek wysłał go do ciebie
Zbiór na Ucoin https://pl.ucoin.net/uid47215?v=home

Mimo wszystko jedno jest pewne. Inflacja sprawia, że wszystko zyskuje na wartości – z wyjątkiem środka płatniczego

Awatar użytkownika
repek20
Posty: 3111
Rejestracja: 31 mar 2019, 18:45

Re: Konkurs- koszalińska seria medali królewskich- nagroda

Post autor: repek20 » 16 mar 2020, 10:46

Nie tylko cebulak, ale i hipokryta :) .
Pisze, że prawo nie działa wstecz, ale po zakończeniu konkursu żąda dyskwalifikacji kolegi :shock: .
Skoro uznałem twoje punkty to na tej samej zasadzie uznałem punkty Gaszpara i tyle.
Teraz już wiecie czemu na tym forum nie ma konkursów z nagrodami.
Za medal wart kilkadziesiąt złotych kolega joxer obmyślił plan zwycięstwa po trupach rodem z Gry o tron :lol: .

@Gaszpar
Ja też to potraktowałem jak zabawę- wychodzi na to, że regulamin powinienem pisać przy pomocy prawnika :roll: :lol: .

Ps. Jeszcze wczoraj koledze joxerowi zaoferowałem nagrodę pocieszenia, którą byłby zainteresowany każdy kto myśli o zbieraniu tych medali- joxer zainteresowany nie był :roll: .

Normalnie Machiavelli. :lol: :lol: :lol:
joxer pisze:
14 mar 2020, 14:01
@meszuzel @Mad_Tiger to jakie są wasze ulubione medale z tej serii ;)

Awatar użytkownika
joxer
Posty: 280
Rejestracja: 31 mar 2019, 19:50

Re: Konkurs- koszalińska seria medali królewskich- nagroda

Post autor: joxer » 16 mar 2020, 11:25

Gaszpar pisze:
16 mar 2020, 10:43
medale to dla mnie nie ma problemu zeby repek wysłał go do ciebie
spoko :P nie trzeba :)
repek20 pisze:
16 mar 2020, 10:46
Ps. Jeszcze wczoraj koledze joxerowi zaoferowałem nagrodę pocieszenia, którą byłby zainteresowany każdy kto myśli o zbieraniu tych medali- joxer zainteresowany nie był :roll: .
poprosiłem tylko o przekazanie dla mad tiger :p

wszystko wyjaśnione :) proszę o zamknięcie tematu :)

Awatar użytkownika
Mad_Tiger
Administrator
Posty: 2542
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:18

Re: Konkurs- koszalińska seria medali królewskich- nagroda

Post autor: Mad_Tiger » 25 mar 2020, 19:11

Konkurs rozstrzygnięty - nagrody rozdane.

Ja tylko pogratuluję zwycięzcy - Gratulacje Gaszpar

Temat zamykam :)
"Tu przyklęka numizmatyk,
Słychać jego serca bicie.
To pieniądza jest fanatyk,
W biciu monet jego życie."

Obrazek

Zablokowany