Rotmistrz vel Sagittarius

Awatar użytkownika
Rotmistrz
Posty: 181
Rejestracja: 09 lis 2021, 23:11

Rotmistrz vel Sagittarius

Post autor: Rotmistrz » 17 lis 2021, 22:37

Cześć,
jestem tu już jakąś chwilę, ale jakoś nie zdążyłem się szerzej przywitać, więc nadszedł ten czas :D.

Tak jak myślałem, widzę, że jest to kontynuacja starego forum emonety.pl, gdzie nosiłem nick Sagittarius (ciekawe, czy ktoś pamięta, bo chyba niezbyt się wyróżniałem :P). Jakiś czas temu chciałem nań wejść, a ku mojemu zdziwieniu nie działało już. Jednak bardzo cieszę się, że powstała jego kontynuacja i to chyba nawet w lepszej formie, bo jako samoorganizacja, a tamto było zdaje się pod patronatem jakiegoś portalu/sklepu. Inicjatywy oddolne zorganizowane przez ludzi są zawsze lepsze :D.

W moim obszarze zainteresowań numizmatycznych jest zwłaszcza II RP, no i też nasze współczesne obiegówki, czasem kupię też jakieś srebro. Jednak uzupełnianie kolejnych roczników tych samych monet II RP trochę okazało się mało porywające (a te, których nie miałem, zbyt drogie), dlatego jakiś czas temu przerzuciłem się na Austro-Węgry i Wielką Brytanię. Do kolekcji dorzucam także współczesne obiegówki, jak ktoś przywiezie mi z podróży - oczywiście poza Euro ;).

Jestem programistą, a programowanie to też moja pasja (jakby potrzebna była jakaś pomoc techniczna z forum/stroną internetową, to służę swoimi umiejętnościami). Poza tym interesuję się historią, ekonomią, polityką. Grywam w siatkówkę i tenisa stołowego. Lubię dobrą książkę (zwykle beletrystyka historyczna lub czysto historyczna) i dobrą muzykę :D.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
meszuzel
Administrator
Posty: 5411
Rejestracja: 29 mar 2019, 12:21

Re: Rotmistrz vel Sagittarius

Post autor: meszuzel » 18 lis 2021, 08:31

Witaj z całą pewnością stara gwardia Cię pamięta,
Sagittarius'a pamiętam, już za czasów na starym forum dość prężnie działałeś z tworzeniem stron internetowych.

Stare forum było ściśle powiązane z emonety a spółka niestety nie przetrwała na rynku i z dnia na dzień bez zapowiedzi zamknęli nam forum. Dość szybko otworzyliśmy nowe, duża część starych forumowiczów wróciła, zorganizowaliśmy zrzutkę na utrzymanie forum i działamy.
Wiem, że nic nie wiem - Sokrates


Obrazek


Pozdrawiam
Mariusz

ODPOWIEDZ