Srebro dla Zuchwałych czyli Silverstacking po polsku

Posiadasz stronę o tematyce numizmatycznej, piszesz bloga lub w inny sposób udzielasz się w sieci w zakresie numizmatyki? Podziel się tym z innymi.
xulu

Re: Srebro dla Zuchwałych czyli Silverstacking po polsku

Post autor: xulu » 04 paź 2020, 10:29

Grześ pisze:
04 paź 2020, 09:53

Zdajesz sobie kolego sprawę że w tej twojej twórczości sprzedajesz dużo tajemnic.
Będziesz chciał kiedyś sprzedać swoje walory, to odbije ci się to czkawką.
Uświadomiony lud zaproponuje ci cenę spot i wtedy przyjdzie czas na refleksje. :evil:
Na tym właśnie polega cały sens istnienia for, stron, blogów internetowych 8-)
Nie wszyscy gromadzą srebro tylko i wyłącznie z chęcią zysku za wszelka cenę.

SilverStackerPL
wielkie brawo dla ciebie za poświęcony czas i chęć dzielenia się wiedza z innymi ;)

Awatar użytkownika
Grześ

Post autor: Grześ » 04 paź 2020, 10:31

Zulus, zapewniam cię że SilverStackerPL gromadzi srebro zeby grochówki ugotować. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
SilverStackerPL

Post autor: SilverStackerPL » 04 paź 2020, 11:03

Hej, witajcie :)
@Grześ
Po części się z Tobą zgadzam, gdyż po odcinkach o Junk Silver miałem coraz większy problem by kupić na Allegro obiegówki w dobrej cenie. Nie jestem jednak aż tak próżny by sądzić, że to wyłącznie moja zasługa, że inni kupują obiegówki i płacą więcej niż ja ;) Finalnie już nie szukam obiegówek na Allegro, bo za dużo czasu to zżerało i za słabe wyniki zakupowe by to uzasadnić. Więc czasem (ale tylko czasem) mam wrażenie, że sam zrobiłem sobie kuku ;)
Obecnie chyba uwaga nowych i początkujących została zepchnięta przez część kanałów w stronę "szybkiego" obrotu monetami premium, a u mnie o tym jest niewiele ;)
Dla mnie kopalnią wiedzy było głównie forum monety.pl, gdzie Wy dzieliliście się swoją wiedzą z innymi, za co przede wszystkim jestem Wam wdzięczny.
Niezależnie o jakiej formie wiedzy mówimy, zawsze będą wątpliwości, czy taką wiedzę trzymać dla siebie i kisić się w wąskim gronie "wtajemniczonych", czy też wciągać nowe osoby ucząc je podstaw i patrzeć jak dana gałąź się rozwija i zainteresowanie wzrasta.
Niezależnie też jak dobrym będziesz nauczycielem, ludzie i tak wybiorą sobie tylko to co ich w danym momencie zainteresuje a resztę puszczą mimo uszu ;)
@xulu Dziękuję bardzo za miłe słowa :)

Awatar użytkownika
Grześ

Post autor: Grześ » 04 paź 2020, 11:10

Ja wbrew pozorom nie mam do ciebie żadnych pretensji.
Wiesz, ja staram się wyprzedzać czas i zawsze być z przodu.
Mnie akurat informacje przekazywane w filmach nie przeszkadzają, ale.....
....im dalej, tym zbiory będa gorsze. ;)

Awatar użytkownika
SilverStackerPL

Post autor: SilverStackerPL » 04 paź 2020, 11:15

Tak, wiem :) Rozumiem Twoje przesłanie i nie odbieram tego jako atak.

xulu

Post autor: xulu » 04 paź 2020, 11:19

@SilverStackerPL bardzo rzadko robie subskrypcję na Yt. Ale chyba na twoje filmy się skuszę bo widać że robisz coś z pasją. Ciekawi mnie jak by ci wychodziło gotowanie grochówki (to przyjmij z przymrużeniem oka)

Bardzo szanuje ludzi którzy prowadzą strony www lub kanaly na Yt. Wiem z doświadczenia ile trzeba poświęcić swojego czasu ale jak się to robi z pasją to czas się nie liczy.

Dobra przestanę ci mascić bo ci piórka urosną :lol:
Ale raz jeszcze duże brawa ;)

Awatar użytkownika
SilverStackerPL

Post autor: SilverStackerPL » 04 paź 2020, 11:26

@xulu
haha, grochówki jeszcze nie gotowałem w swoim życiu, a już tym bardziej z dodatkiem Ag ;P
Ponownie dzięki za uznanie. Jeśli uważasz że warto zajrzeć do mnie od czasu do czasu i obejrzeć odcinek SdZ, to jest mi bardzo miło :)
Pasja pasją, ale gdy dochodzi do tego widownia, to czasem jest trudno to pogodzić i reagować poprawnie na różne sytuacje z tym związane. Jak na razie chyba daję radę ciągnąć ten wózek ;)

ODPOWIEDZ