uCoin - katalog monet

Zastanawiasz się, jak przechowywać i zabezpieczyć monety, oraz chcesz znaleźć informacje o literaturze, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
AlA
Posty: 1195
Rejestracja: 02 kwie 2019, 01:42

Re: uCoin - katalog monet

Post autor: AlA » 20 lut 2020, 17:43

O co chodzi w tych wyborach?

Co lepsze
Kontrola obrazu


https://en.ucoin.net/points
Mój zbiór na uCoin AluniA

Awatar użytkownika
Gaszpar
Posty: 1124
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:54

Re: uCoin - katalog monet

Post autor: Gaszpar » 20 lut 2020, 18:54

Gdzie to znalazłas/? ja nie widze takiego czegos na ucoin
Zbiór na Ucoin https://pl.ucoin.net/uid47215?v=home

Mimo wszystko jedno jest pewne. Inflacja sprawia, że wszystko zyskuje na wartości – z wyjątkiem środka płatniczego

Awatar użytkownika
AlA
Posty: 1195
Rejestracja: 02 kwie 2019, 01:42

Re: uCoin - katalog monet

Post autor: AlA » 20 lut 2020, 19:08

Gaszpar pisze:
20 lut 2020, 18:54
Gdzie to znalazłas/? ja nie widze takiego czegos na ucoin
Dodałam link. Nie dostałeś dziś obszernej wiadomości od uCoin?
Mój zbiór na uCoin AluniA

Awatar użytkownika
Gaszpar
Posty: 1124
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:54

Re: uCoin - katalog monet

Post autor: Gaszpar » 20 lut 2020, 19:09

nie czytalem jeszcze dopiero wrocilem do domu z pracy
Zbiór na Ucoin https://pl.ucoin.net/uid47215?v=home

Mimo wszystko jedno jest pewne. Inflacja sprawia, że wszystko zyskuje na wartości – z wyjątkiem środka płatniczego

Awatar użytkownika
AlA
Posty: 1195
Rejestracja: 02 kwie 2019, 01:42

Re: uCoin - katalog monet

Post autor: AlA » 20 lut 2020, 19:29

Wprowadzają ograniczenia co do ilości monet w kolekcji czy monet na wymianę dla osób bez PRO, ale dodali możliwość zdobycia pkt, które można wymienić na PRO.
Mój zbiór na uCoin AluniA

piotr7
Posty: 311
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:43

Re: uCoin - katalog monet

Post autor: piotr7 » 20 lut 2020, 21:39

dostawało się punkty za ocenę foto monet, ale teraz na tablecie nie widzę tej opcji
widzę tylko ile ma punktów, za 500 możns kupić pro na miesiąc
moje zbiory zobaczysz tutaj: https://pl.ucoin.net/uid50848

el-dziubek
Posty: 2737
Rejestracja: 31 mar 2019, 14:12

Re: uCoin - katalog monet

Post autor: el-dziubek » 21 lut 2020, 09:28

Dear users!
Our site has been working for more than 13 years and, all this time, we have been fighting tirelessly with an increasing load.
We always need to have a balance between optimization and development due to an increase in the number of users.
But, unfortunately, we know that we are losing this fight, due to growth being so large, which requires more and more resources.

Many professional numismatists with very big and expansive collections have been using our service.
Moreover, we know most of our users use the site as a commercial site. All the users are hindered from using the site comfortably due to a large load and huge capacities.
We are very grateful to everybody who uses PRO because we are able to support our current capacities and develop thanks to you.

Unfortunately, we have to review the terms of use of our service.
From April 1, 2020, the following limitations will be introduced for free users:
- Collections up to 5000 items
- Swap lists up to 1000 items
- Wish lists up to 1000 items

These restrictions will not affect users with premium accounts (PRO).
We also guarantee complete safety for all collections.
If you already exceed the limit, you may only add new coins to the lists once you have an active PRO account.
We take a very balanced approach to these limitations and we clearly understand that we might lose some active users.
And because of this, we are trying to find solutions for which you do not have to pay.
If you cannot afford to buy PRO, you may earn points doing tasks that are helpful to the site.
On average, buying 1 PRO month takes no more than 2 hours of your time.
https://en.ucoin.net/points

We are hoping for your understanding.

Awatar użytkownika
Romek
Posty: 277
Rejestracja: 08 lut 2020, 20:54

Re: uCoin - katalog monet

Post autor: Romek » 21 lut 2020, 10:17

Lub:
Drodzy użytkownicy!
Nasza strona działa od ponad 13 lat i przez cały czas walczymy niestrudzenie z rosnącym obciążeniem.
Zawsze musimy zachować równowagę między optymalizacją a rozwojem ze względu na wzrost liczby użytkowników.
Ale niestety wiemy, że przegrywamy tę walkę z powodu tak dużego wzrostu, który wymaga coraz więcej zasobów.

Z naszych usług korzysta wielu profesjonalnych numizmatyków o bardzo dużych i ekspansywnych kolekcjach.
Ponadto wiemy, że większość naszych użytkowników korzysta z witryny jako witryny komercyjnej. Wszystkim użytkownikom przeszkadza wygodne korzystanie ze strony z powodu dużego obciążenia i ogromnych możliwości.
Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy korzystają z PRO, ponieważ jesteśmy w stanie wspierać nasze obecne możliwości i rozwijać się dzięki Tobie.
Niestety musimy zapoznać się z warunkami korzystania z naszej usługi.
Od 1 kwietnia 2020 r. Dla bezpłatnych użytkowników zostaną wprowadzone następujące ograniczenia:
- Kolekcje do 5000 przedmiotów
- Zamień listę do 1000 pozycji
- Listy życzeń do 1000 pozycji

Ograniczenia te nie będą miały wpływu na użytkowników posiadających konta premium (PRO).
Gwarantujemy również pełne bezpieczeństwo wszystkich kolekcji.
Jeśli już przekroczysz limit, możesz dodawać nowe monety do list tylko wtedy, gdy masz aktywne konto PRO.
Stosujemy bardzo zrównoważone podejście do tych ograniczeń i wyraźnie rozumiemy, że możemy stracić niektórych aktywnych użytkowników.
Z tego powodu staramy się znaleźć rozwiązania, za które nie musisz płacić.
Jeśli nie możesz sobie pozwolić na zakup PRO, możesz zdobywać punkty, wykonując zadania pomocne w witrynie.
Średnio zakup 1 miesiąca PRO zajmuje nie więcej niż 2 godziny czasu.
"Sic et colligentes" posiadam 234 mennicze monety popularnego obiegu o wartości 140,57 zł.

Awatar użytkownika
AlA
Posty: 1195
Rejestracja: 02 kwie 2019, 01:42

Re: uCoin - katalog monet

Post autor: AlA » 05 mar 2020, 17:42

AlA pisze:
29 sty 2020, 13:42
Domniemany oszust.

Andres Perez+
Badajoz, Hiszpania
No trudno, wystawiam pierwszy negatyw.
Minęły 2 miesiące od kiedy ja wysłałam monety.
Brak kontaktu, zdecydowanie nie polecam.

Może w 1 poście tematu moderator stworzył by listę osób z którymi nie warto robić wymian z dopiskiem z jakiego powodu.
Mój zbiór na uCoin AluniA

Awatar użytkownika
AlA
Posty: 1195
Rejestracja: 02 kwie 2019, 01:42

Re: uCoin - katalog monet

Post autor: AlA » 14 mar 2020, 19:56

No to mam problem
Załączniki
received_697381044374066.png
Mój zbiór na uCoin AluniA

Awatar użytkownika
Gaszpar
Posty: 1124
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:54

Re: uCoin - katalog monet

Post autor: Gaszpar » 14 mar 2020, 20:40

ja jeszcze dzis wyslalem ostatnia paczke ale ysle ze troche polezy zanimopusci nasz kraj
Zbiór na Ucoin https://pl.ucoin.net/uid47215?v=home

Mimo wszystko jedno jest pewne. Inflacja sprawia, że wszystko zyskuje na wartości – z wyjątkiem środka płatniczego

Awatar użytkownika
0zł
Posty: 2386
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:42

Re: uCoin - katalog monet

Post autor: 0zł » 17 mar 2020, 10:39

AlA pisze:
14 mar 2020, 19:56
No to mam problem
Poczta Polska informuje, że wysyłanie przesyłek zagranicznych (bez przesyłek EMS) zostaje przywrócone do następujących krajów w podanym zakresie:

Niemcy - listy (priorytetowe i ekonomiczne), paczki (priorytetowe i ekonomiczne) oraz GLOBAL Expres;
Czechy i Słowacja - listy (priorytetowe i ekonomiczne), paczki (priorytetowe i ekonomiczne);
Ukraina - listy (ekonomiczne), list polecone (priorytetowe), paczki (ekonomiczne) oraz Paczka UKRAINA PLUS;
Białoruś, Litwa, Łotwa, Dania, Hiszpania, Portugalia, Belgia, Holandia - listy ekonomiczne oraz paczki ekonomiczne;
Meksyk (drogą morską) - listy ekonomiczne;
USA i Kanada (drogą morską) - listy (ekonomiczne) oraz paczki (ekonomiczne).
Zawieszenie przyjmowania przesyłek pocztowych do innych krajów nie wymienionych powyżej nadal obowiązuje.

Awatar użytkownika
AlA
Posty: 1195
Rejestracja: 02 kwie 2019, 01:42

Re: uCoin - katalog monet

Post autor: AlA » 17 mar 2020, 10:50

Fajnie, ale mnie nie ratuje. Mam wysyłki do Indii i Mołdawii.
Mój zbiór na uCoin AluniA

karol
Posty: 58
Rejestracja: 01 kwie 2019, 20:02

Re: uCoin - katalog monet

Post autor: karol » 22 kwie 2020, 10:46

Czy ktoś się orientuje jak to teraz wygląda z przesyłkami. Gdzie można wysyłać a gdzie nie? Zmieniło się coś w ciągu tego miesiąca ?

Awatar użytkownika
Gaszpar
Posty: 1124
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:54

Re: uCoin - katalog monet

Post autor: Gaszpar » 22 kwie 2020, 11:16

przesyłki funkcjonuja tak jak Poczta Polska.
Na dzień dzisiejszy jak amsz zamkniete granice to ci przesylki nie wyajda ani nie wjada do Polski
Ja osobiscie wstrzymałem jakiekolwiek wymiany zeby nie było problemów własnie z wysylkami.
z moich obserwacji zauwazyłem ze wyszły z Polski przesylki do Rosji i przyszły do mnie tez z Rosji (mysle ze był to transport drogowy) dlatego jakos to dotarło, natomiast wisza mi przesyłki z poczatku marca do Portugalii, Indi i Argentyny ale tutaj podejrzewam ze one lataja transportem lotniczym który jest wstrzymany-
Zbiór na Ucoin https://pl.ucoin.net/uid47215?v=home

Mimo wszystko jedno jest pewne. Inflacja sprawia, że wszystko zyskuje na wartości – z wyjątkiem środka płatniczego

ODPOWIEDZ