Dział kosz

Tutaj można zgłosić problemy dotyczące funkcjonowania forum.
xulu
Posty: 704
Rejestracja: 13 lis 2019, 22:00

Dział kosz

Post autor: xulu » 23 cze 2020, 09:35

Proponuje utworzenie działu "kosz" jak nazwa wskazuje trafiały by tam watki usuwane przez admina lub moda bez możliwości pisania dla userow :!:

Jak dla mnie i pewnie dla wielu częste "przebywanie" tam było by wstydem :|

W ten sposób można by sobie wyrobić zdanie jak piszemy na temat i przy okazji mieć trochę samokontroli.

Pewnie będzie pytanie po co to komu i że nikt w śmieciach nie grzebie, mogę was zapewnić ze w przypadku utworzenia kosza wielu by tam zaglądało ;)

Dział widoczny tylko dla zalogowanych.

Wasze opinie :?:

Awatar użytkownika
meszuzel
Administrator
Posty: 5411
Rejestracja: 29 mar 2019, 12:21

Re: Dział kosz

Post autor: meszuzel » 23 cze 2020, 09:41

Osobiście nie widzę sensu tworzenia takiego działu. To co jest usuwane, to pyskówka, która nie nadaje się do tego by trwała na serwerach. Ponadto oferty sprzedaży zamiany kupię również są po określonym czasie usuwane. Czy one też miałyby trafiać do kosza? Dodatkowa robota dla mnie.

A co najważniejsze było na starym forum kilka osób, które namiętnie archiwizowały różne posty różnych osób, więc taki koszt to byłby idealny dla takich kopaczy.
Wiem, że nic nie wiem - Sokrates


Obrazek


Pozdrawiam
Mariusz

xulu
Posty: 704
Rejestracja: 13 lis 2019, 22:00

Re: Dział kosz

Post autor: xulu » 23 cze 2020, 10:26

To tylko propozycja a wiem że propozycje mile widziane ;)

Watki z kupna sprzedaży nie powinny trafiać do kosza, powinny być archiwizowane i w ten sposób powstało by takie mini archiwum sprzedaży.

Co do samego kosza coś takiego jak na komputerze nie od razu w kosmos a do kwarantanny. Raz na miesiąc czy kwartał wywalasz całą zawartość.

Awatar użytkownika
Mad_Tiger
Administrator
Posty: 2542
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:18

Re: Dział kosz

Post autor: Mad_Tiger » 23 cze 2020, 11:58

My jako administracja mamy taki "kosz" 😺


Przed chwilą usunąłem Twój post i już przywróciłem.
Screenshot_20200623-115457.png
Screenshot_20200623-115503.png
To co usuwamy nie nadaje się do czytania, zazwyczaj usuwamy od razu a czasem zostawiam aby Sokrates miał możliwość podglądu, dla reszty użytkowników usuwane treści są zbędne. A usunięte są właśnie po to aby nie raziły w oczy.
"Tu przyklęka numizmatyk,
Słychać jego serca bicie.
To pieniądza jest fanatyk,
W biciu monet jego życie."

Obrazek

Awatar użytkownika
Grześ
Posty: 4137
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:50

Re: Dział kosz

Post autor: Grześ » 23 cze 2020, 12:34

Z jednej strony xulu ma rację.
Fajnie by było poczytać sobie o durniach.
Z drugiej strony admini mają rację.
Co by to było jakby były posty antysemity nauczyciela historii, któremu w głowie jest tylko nękanie Palestyńczyków, Libańczyków, Jordańczyków czy innych semickich narodów.
Rdzennych mieszkańców Bliskiego Wschodu

AW1971
Posty: 302
Rejestracja: 17 kwie 2022, 14:03

Re: Dział kosz

Post autor: AW1971 » 22 lut 2024, 12:21

Licząc się z tym, że mój post ostatecznie trafi na wysypisko (do kosza) popieram stanowisko adminów. Jak mawiał Ockham nie należy mnożyć bytów ponad konieczność.

ODPOWIEDZ