Rowerem po Polsce czyli nie tylko numizmatyka

Dyskusje o wszystkim, bez polityki
Awatar użytkownika
Katana78
Posty: 514
Rejestracja: 03 kwie 2019, 17:25

Rowerem po Polsce czyli nie tylko numizmatyka

Post autor: Katana78 » 12 lut 2022, 19:58

Na Roztoczu czuć już wiosnę :D Dzisiejszy wypad po okolicy.
Załączniki
IMG_6747.JPG
IMG_6756.JPG
IMG_6755.JPG
IMG_6751.JPG
Wszystkie napisane przeze mnie posty stanowią moje osobiste poglądy, nie są one poradą inwestycyjną w rozumieniu prawa i nie powinny stanowić podstawy przy podejmowaniu decyzji biznesowych, inwestycyjnych, podatkowych czy jakichkolwiek innych.

Awatar użytkownika
meszuzel
Administrator
Posty: 5448
Rejestracja: 29 mar 2019, 12:21

Re: Rowerem po Polsce czyli nie tylko numizmatyka

Post autor: meszuzel » 13 lut 2022, 10:49

Oj poważna konkurencja dla Felka. Liczę na kolejne ciekawe fotki z rowerowych eskapad.
Wiem, że nic nie wiem - Sokrates


Obrazek


Pozdrawiam
Mariusz

Awatar użytkownika
Katana78
Posty: 514
Rejestracja: 03 kwie 2019, 17:25

Re: Rowerem po Polsce czyli nie tylko numizmatyka

Post autor: Katana78 » 13 lut 2022, 19:12

meszuzel pisze:
13 lut 2022, 10:49
Oj poważna konkurencja dla Felka. Liczę na kolejne ciekawe fotki z rowerowych eskapad.
Właśnie Felek mnie zainspirował bo fajny temat stworzył. Jak się już sezon tak na poważnie zacznie to na pewno jakieś ciekawe fotki się pojawią :D Bo na razie trochę nudno jeszcze - wyjazdy krótkie no i pora roku raczej mało urokliwa :D Ale w wolnej chwili odkopię jakieś zdjęcia z ubiegłorocznych wyjazdów ewentualnie;)

I kilka fotek z dzisiaj. Jeszcze szaro ale powiało optymizmem bo dzisiaj słychać było żurawie :D Darły się jak chol..ra ale żeby się pokazać i dać sfotografować to już nie :D
Załączniki
IMG_6780.JPG
IMG_6772.JPG
IMG_6777.JPG
Wszystkie napisane przeze mnie posty stanowią moje osobiste poglądy, nie są one poradą inwestycyjną w rozumieniu prawa i nie powinny stanowić podstawy przy podejmowaniu decyzji biznesowych, inwestycyjnych, podatkowych czy jakichkolwiek innych.

Awatar użytkownika
Katana78
Posty: 514
Rejestracja: 03 kwie 2019, 17:25

Re: Rowerem po Polsce czyli nie tylko numizmatyka

Post autor: Katana78 » 17 lut 2022, 18:44

Jako, że wieje dzisiaj i pada niemiłosiernie wrzucam fotki z ubiegłorocznej wyprawy do Łańcuta. Naprawdę warto tam pojechać - nawet jeżeli nie będzie to rowerem :D Tylko lepiej wcześniej sobie przez internet wejściówki kupić bo mnie nie wpuścili ani na zamek ani do wozowni (bo pandemia, bo limity i wszystkie bilety wyprzedane - i zapomnij, że na miejscu kupisz). Zwiedziłem więc tylko park i ogrody (tam też wejściówki były ale można je było spokojnie kupić). Ale i tak warto było :D
No i oczywiście żetony (kolekcjonerskie) w automacie nabyte :D
Załączniki
łańcut1.JPG
łańcut2.JPG
łańcut3.JPG
łańcut4.JPG
łańcut5.JPG
łańcut6.JPG
łańcut7.JPG
żeton1.png
żeton2.png
łańcut.png
Wszystkie napisane przeze mnie posty stanowią moje osobiste poglądy, nie są one poradą inwestycyjną w rozumieniu prawa i nie powinny stanowić podstawy przy podejmowaniu decyzji biznesowych, inwestycyjnych, podatkowych czy jakichkolwiek innych.

Awatar użytkownika
Sorthalan
Posty: 842
Rejestracja: 11 kwie 2019, 15:22

Re: Rowerem po Polsce czyli nie tylko numizmatyka

Post autor: Sorthalan » 17 lut 2022, 21:00

Niezła traska. Moje piękne rodzinne miasto :) polecam wszystkim. Fajny pomysł na temat. Czekam na kolejne wrzuty. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Katana78
Posty: 514
Rejestracja: 03 kwie 2019, 17:25

Re: Rowerem po Polsce czyli nie tylko numizmatyka

Post autor: Katana78 » 19 lut 2022, 18:37

Kolejny z ubiegłorocznych wyjazdów (sierpień 2021). Tym razem nad Bug - do Kryłowa, na granicy z Ukrainą (póki co to wciąż jeszcze granica z Ukrainą). No i Amerykę po drodze udało się odwiedzić ;)
Załączniki
bug1.JPG
bug2.JPG
bug3.JPG
bug4.JPG
bug5.JPG
bug6.JPG
bug7.JPG
bug8.JPG
Kryłów mapa.png
Wszystkie napisane przeze mnie posty stanowią moje osobiste poglądy, nie są one poradą inwestycyjną w rozumieniu prawa i nie powinny stanowić podstawy przy podejmowaniu decyzji biznesowych, inwestycyjnych, podatkowych czy jakichkolwiek innych.

Awatar użytkownika
Katana78
Posty: 514
Rejestracja: 03 kwie 2019, 17:25

Re: Rowerem po Polsce czyli nie tylko numizmatyka

Post autor: Katana78 » 22 lut 2022, 20:31

Rower w serwisie to czas na prezentację kolejnego z ubiegłorocznych wypadów. Tym razem rajd kilkudniowy - odwiedzony min. Sandomierz, Kazimierz Dolny, Nałęczów - Lublin.
Na początek Sandomierz oraz trasa całego rajdu.
Załączniki
rajd całość.png
sandomierz7.JPG
sandomierz3.JPG
sandomierz2.JPG
sandomierz6.JPG
sandomierz1.JPG
sandomierz5.JPG
Wszystkie napisane przeze mnie posty stanowią moje osobiste poglądy, nie są one poradą inwestycyjną w rozumieniu prawa i nie powinny stanowić podstawy przy podejmowaniu decyzji biznesowych, inwestycyjnych, podatkowych czy jakichkolwiek innych.

Awatar użytkownika
Katana78
Posty: 514
Rejestracja: 03 kwie 2019, 17:25

Re: Rowerem po Polsce czyli nie tylko numizmatyka

Post autor: Katana78 » 22 lut 2022, 21:05

Kazimierz Dolny i przeprawa promem przez Wisłę do Janowca (zamek zobaczyć :D ).
Na trasie do Kazimierza lekkie odbicie na Solec nad Wisłą tak aby też województwo mazowieckie zahaczyć :D
Załączniki
Kazimierz1.JPG
Kazimierz2.JPG
Kazimierz4.JPG
Kazimierz3.JPG
Kazimierz5.JPG
Kazimierz6.JPG
Kazimierz7.JPG
Kazimierz8.JPG
Ostatnio zmieniony 22 lut 2022, 21:34 przez Katana78, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie napisane przeze mnie posty stanowią moje osobiste poglądy, nie są one poradą inwestycyjną w rozumieniu prawa i nie powinny stanowić podstawy przy podejmowaniu decyzji biznesowych, inwestycyjnych, podatkowych czy jakichkolwiek innych.

Awatar użytkownika
Katana78
Posty: 514
Rejestracja: 03 kwie 2019, 17:25

Re: Rowerem po Polsce czyli nie tylko numizmatyka

Post autor: Katana78 » 22 lut 2022, 21:29

I na koniec Nałęczów oraz Lublin ;)
Załączniki
Nałęczów1.JPG
Nałęczów2.JPG
Nałęczów3.JPG
Nałęczów4.JPG
Nałęczów5.JPG
Nałęczów6.JPG
Nałęczów7.JPG
Wszystkie napisane przeze mnie posty stanowią moje osobiste poglądy, nie są one poradą inwestycyjną w rozumieniu prawa i nie powinny stanowić podstawy przy podejmowaniu decyzji biznesowych, inwestycyjnych, podatkowych czy jakichkolwiek innych.

Awatar użytkownika
Rotmistrz
Posty: 182
Rejestracja: 09 lis 2021, 23:11

Re: Rowerem po Polsce czyli nie tylko numizmatyka

Post autor: Rotmistrz » 23 lut 2022, 00:04

Super wyprawy i widoki :). Sandomierz pięęękne miasto! Niesamowicie klimatyczne - z pewnością tam kiedyś jeszcze zawitam, mimo że to dla mnie przez pół Polski :D Z ciekawości - może są tam jakieś miejsca mniej omawiane w przewodnikach, które Ty byś polecił, żeby zobaczyć?

Bieszczady też przemierzyłeś rowerem? ;)

Awatar użytkownika
Katana78
Posty: 514
Rejestracja: 03 kwie 2019, 17:25

Re: Rowerem po Polsce czyli nie tylko numizmatyka

Post autor: Katana78 » 23 lut 2022, 09:50

Rotmistrz pisze:
23 lut 2022, 00:04
Super wyprawy i widoki :). Sandomierz pięęękne miasto! Niesamowicie klimatyczne - z pewnością tam kiedyś jeszcze zawitam, mimo że to dla mnie przez pół Polski :D Z ciekawości - może są tam jakieś miejsca mniej omawiane w przewodnikach, które Ty byś polecił, żeby zobaczyć?

Bieszczady też przemierzyłeś rowerem? ;)
Dzięki. Nie, Bieszczad jeszcze nie mam na rozkładzie:) Tak po prawdzie to ten wyjazd to mój jedyny taki kilkudniowy. Tak to mam same wyjazdy jednodniowe. Ale plany na ten rok są ambitne :D
Co do samego Sandomierza to mega fajny jest. Ale zwiedziłem tylko rynek bo czasu nie było a trzeba było nocleg ogarnąć i na jakiś późny obiad też wyjść :D A, i w porównaniu do Kazimierza to Sandomierz znacznie tańszy jest:)
Wszystkie napisane przeze mnie posty stanowią moje osobiste poglądy, nie są one poradą inwestycyjną w rozumieniu prawa i nie powinny stanowić podstawy przy podejmowaniu decyzji biznesowych, inwestycyjnych, podatkowych czy jakichkolwiek innych.

Awatar użytkownika
meszuzel
Administrator
Posty: 5448
Rejestracja: 29 mar 2019, 12:21

Re: Rowerem po Polsce czyli nie tylko numizmatyka

Post autor: meszuzel » 23 lut 2022, 10:02

Katana78 pisze:
23 lut 2022, 09:50
A, i w porównaniu do Kazimierza to Sandomierz znacznie tańszy jest:)
Bo w Sandomierzu rządzi inny rowerzysta :D
Za czasów kawalerskich jeździłem dużo na rowerze. Często zdarzały się wypady na cały dzień z kilkoma złotymi w kieszeni, ale w grupie kolegów. W pewnym momencie, "miłość" do roweru spadła do zera i teraz wisi na ścianie, mimo, że dwa lata temu kupiłem nowy.
Wiem, że nic nie wiem - Sokrates


Obrazek


Pozdrawiam
Mariusz

Awatar użytkownika
Katana78
Posty: 514
Rejestracja: 03 kwie 2019, 17:25

Re: Rowerem po Polsce czyli nie tylko numizmatyka

Post autor: Katana78 » 23 lut 2022, 10:32

meszuzel pisze:
23 lut 2022, 10:02
Bo w Sandomierzu rządzi inny rowerzysta :D
Za czasów kawalerskich jeździłem dużo na rowerze. Często zdarzały się wypady na cały dzień z kilkoma złotymi w kieszeni, ale w grupie kolegów. W pewnym momencie, "miłość" do roweru spadła do zera i teraz wisi na ścianie, mimo, że dwa lata temu kupiłem nowy.
To jak zrobi się cieplej to tak przy niedzieli mógłbyś gdzieś wyjechać, chociażby po to aby tu jakieś ciekawe fotki wrzucić :D
Wszystkie napisane przeze mnie posty stanowią moje osobiste poglądy, nie są one poradą inwestycyjną w rozumieniu prawa i nie powinny stanowić podstawy przy podejmowaniu decyzji biznesowych, inwestycyjnych, podatkowych czy jakichkolwiek innych.

Awatar użytkownika
meszuzel
Administrator
Posty: 5448
Rejestracja: 29 mar 2019, 12:21

Re: Rowerem po Polsce czyli nie tylko numizmatyka

Post autor: meszuzel » 23 lut 2022, 10:53

Ok, ale na chwilę obecną pozostaję przy relacjach Twoich i Felka :)
Wiem, że nic nie wiem - Sokrates


Obrazek


Pozdrawiam
Mariusz

Awatar użytkownika
Katana78
Posty: 514
Rejestracja: 03 kwie 2019, 17:25

Re: Rowerem po Polsce czyli nie tylko numizmatyka

Post autor: Katana78 » 26 lut 2022, 19:48

Takie tam z dzisiaj. Rower ciągle w serwisie więc trzeba było korzystać z rezerwowego. A musiałem dziś umysł przewietrzyć bo wojna "parę kilometrów" stąd (i powoli zaczynam wierzyć, że Ukraińcy są w stanie się obronić - oby).
Załączniki
dziś1.JPG
dziś2.JPG
dziś3.JPG
dziś5.JPG
dziś6.JPG
Wszystkie napisane przeze mnie posty stanowią moje osobiste poglądy, nie są one poradą inwestycyjną w rozumieniu prawa i nie powinny stanowić podstawy przy podejmowaniu decyzji biznesowych, inwestycyjnych, podatkowych czy jakichkolwiek innych.

ODPOWIEDZ