Jaki kierunkowskaz dla świata wybieracie?

Dyskusje o wszystkim, bez polityki
Awatar użytkownika
tin_foil_hat
Posty: 1258
Rejestracja: 31 mar 2019, 16:37

Re: Jaki kierunkowskaz dla świata wybieracie?

Post autor: tin_foil_hat » 20 maja 2023, 17:14

[...]
pytanie czy Polska czy polski rząd chce wprowadzać zasady wielkiego resetu?
Jeżeli weźmiemy fakt nieodwołania pandemii w 2021, gdy było wiadomo, że śmiertelność jest znikoma
gdy było wiadomo, że choroba nie rujnuje życia i zdrowia ludzkiego w takim zakresie jak nam prognozowano
dlaczego rząd nie odwołał wtedy tego?
no bo robili to wszyscy? - to pytanie pierwsze
i drugie pytanie
dlaczego ten cały obłędny ideologiczny zielony ład, który projektują nam liderzy WEF, który projektuje nam lewica, który projektują nam autorzy programów zrównoważonego rozwoju dlaczego to wszystko w Polsce jest stopniowo wprowadzane?
[...]

więcej u mistrza Pospieszalskiego:

https://pch24.tv/wielki-reset-klausa-sc ... -jak-jest/
1984 was not supposed to be an instruction manual, Idiocracy Wasn't Supposed to be a Documentary

Awatar użytkownika
brodacz
Posty: 2833
Rejestracja: 06 lip 2019, 17:27

Re: Jaki kierunkowskaz dla świata wybieracie?

Post autor: brodacz » 20 maja 2023, 19:00

ubelluri ullikummi pisze:
18 maja 2023, 22:12
Z perspektywy czasu nie mam wątpliwości, że podróże szkodzą.

Gdy byłam młodsza kilkukrotnie pozwoliłem sobie na podobną fanaberię. Więcej z tego było szkód niż pożytku - a to zapalenie korzonków,
a to zaburzenia snu, to znowu gdzie się nie ruszysz tabuny bezwstydnie żebrzących tubylców, kradzieże, awarie, itd. Na dodatek podróż, jak powiadam, to narkotyk - uśmierza chwilowo troski bombardując psychikę pozorem wrażeń. Podróżnik wyrzuca pieniążki na włóczęgostwo i gapiostwo a tymczasem planeta stęka w przedśmiertnych bólach.
To znaczy, ze byłaś turystką a nie podróżniczką. Ja jadąc do krajów ubogich nie ubieram się w garniak od Versace a żona nie zabiera torebki LV. Gdy byliśmy na Dominikanie wiedzieliśmy, że za samochodami z turystami biegają dzieciaki proszące o cukierki. Jednocześnie przemierzając Azję południowo-wschodnią potrafiliśmy dostrzec siłę społeczeństwa. Tam państwo praktycznie się ludziom do życia nie wtrąca a biznesy kwitną. Nie ma socjalu ale nikt głodny nie chodzi.
Korzonki powiadasz? Pewnie przewiało cię w klimatyzowanych do zera bezwzględnego autokarach, ale wie o tym każdy, kto przygotowuje się do podróży a nie tylko skoczy do biura, poprosi o ekskluzywny kierunek z AI a potem się dziwi zastaną rzeczywistością.
Specjalizuję się w banknotach amerykańskich.

Awatar użytkownika
ubelluri ullikummi
Posty: 261
Rejestracja: 01 sty 2021, 01:35

Re: Jaki kierunkowskaz dla świata wybieracie?

Post autor: ubelluri ullikummi » 20 maja 2023, 19:52

brodacz pisze:
20 maja 2023, 19:00
Korzonki powiadasz? Pewnie przewiało cię w klimatyzowanych do zera bezwzględnego autokarach, ale wie o tym każdy, kto przygotowuje się do podróży a nie tylko skoczy do biura, poprosi o ekskluzywny kierunek z AI a potem się dziwi zastaną rzeczywistością.
Niewiele się sprawdza w tej diagnozie - nigdy nie miałam skłonności do biur i autokarów.

Natomiast Europejczycy włóczący się po innych kontynentach to nieakceptowalne już na tym etapie zagrożenie dla planety. Dodatkowo konsumpcja zawrotnych ilości limitów węgla przez turystów to fatalny przykład dla autochtonów.

Awatar użytkownika
mmz
Posty: 3056
Rejestracja: 01 kwie 2019, 09:58

Re: Jaki kierunkowskaz dla świata wybieracie?

Post autor: mmz » 20 maja 2023, 23:01

ubelluri ullikummi pisze:
20 maja 2023, 19:52

(...)
Natomiast Europejczycy włóczący się po innych kontynentach to nieakceptowalne już na tym etapie zagrożenie dla planety.
(...)
Tak, anglosasi podróżują samolotami, samochodami, a tacy afrykanie pontonami z wiosłami. Tak samo potrafią po wodę wędrować po kilka kilometrów dziennie w jedną stronę. Widać, że mieszkańcy III świata mają wyższą świadomość ekologiczną niż bogate kraje północy.
Defende Nos, Christe Salvator - Gedanum, A.D. 1577 - TPZN nr legitymacji 101

Awatar użytkownika
brodacz
Posty: 2833
Rejestracja: 06 lip 2019, 17:27

Re: Jaki kierunkowskaz dla świata wybieracie?

Post autor: brodacz » 21 maja 2023, 20:26

ubelluri ullikummi pisze:
20 maja 2023, 19:52

Natomiast Europejczycy włóczący się po innych kontynentach to nieakceptowalne już na tym etapie zagrożenie dla planety. Dodatkowo konsumpcja zawrotnych ilości limitów węgla przez turystów to fatalny przykład dla autochtonów.
Nie wiem dokąd podróżowałaś i kiedy, ale obarczanie Europejczyków za negatywny wpływ na ekologię gdy np w Azji południowej mają na wszystko wywalone jest dowodem, że widziałaś niewiele i faktycznie podróże akurat ciebie nie uczą.
Specjalizuję się w banknotach amerykańskich.

damian81
Posty: 586
Rejestracja: 19 kwie 2020, 11:36

Re: Jaki kierunkowskaz dla świata wybieracie?

Post autor: damian81 » 21 maja 2023, 21:22

brodacz pisze:
21 maja 2023, 20:26
ubelluri ullikummi pisze:
20 maja 2023, 19:52

Natomiast Europejczycy włóczący się po innych kontynentach to nieakceptowalne już na tym etapie zagrożenie dla planety. Dodatkowo konsumpcja zawrotnych ilości limitów węgla przez turystów to fatalny przykład dla autochtonów.
Nie wiem dokąd podróżowałaś i kiedy, ale obarczanie Europejczyków za negatywny wpływ na ekologię gdy np w Azji południowej mają na wszystko wywalone jest dowodem, że widziałaś niewiele i faktycznie podróże akurat ciebie nie uczą.
Kto jak kto,ale ty powinieneś rozumieć że to ironia.

Awatar użytkownika
Grześ
Posty: 4139
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:50

Re: Jaki kierunkowskaz dla świata wybieracie?

Post autor: Grześ » 22 maja 2023, 05:58

ubelluri ullikummi pisze:
18 maja 2023, 22:12
Z perspektywy czasu nie mam wątpliwości, że podróże szkodzą.
Gdy byłam młodsza kilkukrotnie pozwoliłem sobie na podobną fanaberię. Więcej z tego było szkód niż pożytku - a to zapalenie korzonków,
a to zaburzenia snu, to znowu gdzie się nie ruszysz tabuny bezwstydnie żebrzących tubylców, kradzieże, awarie, itd. Na dodatek podróż, jak powiadam, to narkotyk - uśmierza chwilowo troski bombardując psychikę pozorem wrażeń. Podróżnik wyrzuca pieniążki na włóczęgostwo i gapiostwo a tymczasem planeta stęka w przedśmiertnych bólach.
Też nie mam wątpliwości, co niektórych należałoby zamykać w szpitalach psychiatrycznych. Nie po to aby ich leczyć. Mózgu w takim rozkładzie się nie uzdrowi. To samoistne oczyszczanie planety ze szkodliwego śladu węglowego.

Awatar użytkownika
tin_foil_hat
Posty: 1258
Rejestracja: 31 mar 2019, 16:37

Re: Jaki kierunkowskaz dla świata wybieracie?

Post autor: tin_foil_hat » 22 maja 2023, 10:35

1984 was not supposed to be an instruction manual, Idiocracy Wasn't Supposed to be a Documentary

Awatar użytkownika
ubelluri ullikummi
Posty: 261
Rejestracja: 01 sty 2021, 01:35

Re: Jaki kierunkowskaz dla świata wybieracie?

Post autor: ubelluri ullikummi » 22 maja 2023, 10:52

Grześ pisze:
22 maja 2023, 05:58
ubelluri ullikummi pisze:
18 maja 2023, 22:12
Z perspektywy czasu nie mam wątpliwości, że podróże szkodzą.
Gdy byłam młodsza kilkukrotnie pozwoliłem sobie na podobną fanaberię. Więcej z tego było szkód niż pożytku - a to zapalenie korzonków,
a to zaburzenia snu, to znowu gdzie się nie ruszysz tabuny bezwstydnie żebrzących tubylców, kradzieże, awarie, itd. Na dodatek podróż, jak powiadam, to narkotyk - uśmierza chwilowo troski bombardując psychikę pozorem wrażeń. Podróżnik wyrzuca pieniążki na włóczęgostwo i gapiostwo a tymczasem planeta stęka w przedśmiertnych bólach.
Też nie mam wątpliwości, co niektórych należałoby zamykać w szpitalach psychiatrycznych. Nie po to aby ich leczyć. Mózgu w takim rozkładzie się nie uzdrowi. To samoistne oczyszczanie planety ze szkodliwego śladu węglowego.
Inaczej zaśpiewasz, gdy z powodu zmian na Ziemi w twoim sklepie zabraknie mięsa a pozostaną tylko makarony z chrząszczy. Sam wtedy zagłosujesz na partię, ktora zaoferuje ludności raz na miesiąc porcję kurczaka w zamian za rezygnację z podróży, albo obieca poźniejsze wprowadzenie zamkniętego obiegu wody w mieście (do czasu ulepszenia technologii) w zamian za rezygnację z samochodu.

Awatar użytkownika
tin_foil_hat
Posty: 1258
Rejestracja: 31 mar 2019, 16:37

Re: Jaki kierunkowskaz dla świata wybieracie?

Post autor: tin_foil_hat » 22 maja 2023, 11:24

https://www.canada.ca/en/health-canada/ ... dying.html

MAID Kanada

ale fajnie postępowo kolorowo

wspomóż planetę czynem zdechnij przed terminem
1984 was not supposed to be an instruction manual, Idiocracy Wasn't Supposed to be a Documentary

Awatar użytkownika
julk1
Posty: 1819
Rejestracja: 04 kwie 2019, 23:01

Re: Jaki kierunkowskaz dla świata wybieracie?

Post autor: julk1 » 22 maja 2023, 11:40

I wszystko jasne... Podpisany radni są z PiS:
http://warszawskipis.pl/osoba/ernest-kobylinski/
http://warszawskipis.pl/osoba/marek-borkowski/
Yarek też jest z pewnością za ekologią. Ciekawe dlaczego ochraniającym go policjantom, nieraz w kilkadziesiąt samochodów, nie każe jeździć na rowerach? I co na to wymienieni radni? :lol:

Awatar użytkownika
tin_foil_hat
Posty: 1258
Rejestracja: 31 mar 2019, 16:37

Re: Jaki kierunkowskaz dla świata wybieracie?

Post autor: tin_foil_hat » 22 maja 2023, 11:49

julk1 pisze:
22 maja 2023, 11:40
I wszystko jasne... Podpisany radni są z PiS:
http://warszawskipis.pl/osoba/ernest-kobylinski/
http://warszawskipis.pl/osoba/marek-borkowski/
Yarek też jest z pewnością za ekologią. Ciekawe dlaczego ochraniającym go policjantom, nieraz w kilkadziesiąt samochodów, nie każe jeździć na rowerach? I co na to wymienieni radni? :lol:
PIS ma oczywiście wiele za uszami w tym temacie (w innych też)

Nie będę ich bronił. Są skrajnymi hipokrytami.

Choćby taka sprawa

https://www.rp.pl/biznes/art376401-mate ... kceptowany

albo że Adama N. (masowego mordercę Polaków >200K ofiar) dają na jedynkę w Poznaniu

dobrego słowa o zdrajcach nie dam powiedzieć

ale ta inicjatywa akurat słuszna i należy poprzeć

tak samo jak podobała mi się decyzja Ewy Kopacz jako MZ o niekupowaniu szczepionki na świńską grypę w 2009

ja nie postrzegam polityki jako wojny plemion

jak ktoś robi coś rozsądnego popieram nawet gdyby to mieliby być postkomuniści - chociaż zdziwiłbym się

np. raczej się postrzegam jako konserwatystę ale lewaka RFK jr na prezydenta USA biorę w ciemno

Dodano po 45 minutach 30 sekundach:
jako uzupełnienie

PIS nigdy nie budował tożsamości plemiennej wokół klimatyzmu i ekologii

i to nie PIS wypowiedział wojnę kierowcom w stolicy

ale to że dla korzyści politycznych/finansowych ulegali i w końcu skapitulowali w tym temacie przed euro-Pejs-kim / globalistycznym mainstreamem to inna sprawa
1984 was not supposed to be an instruction manual, Idiocracy Wasn't Supposed to be a Documentary


Awatar użytkownika
tin_foil_hat
Posty: 1258
Rejestracja: 31 mar 2019, 16:37

Re: Jaki kierunkowskaz dla świata wybieracie?

Post autor: tin_foil_hat » 01 cze 2023, 10:21

https://plandemicseries.com/

The Great Awakening

2 dni do premiery

wczoraj u Alexa Jonesa na (infowars.com // banned.video) był wywiad z reżyserem. Co ciekawe gość jeszcze do niedawna był skrajnym lewakiem. W 2016 jeszcze popierał Berniego Sandersa. Ale zbystrzał. Chociaż te etykiety lewak / prawicowiec się mocno zdezaktualizowały i są nieprecyzyjne. Grupy interesów rządzące naszym światem traktują ideologie i wyznawców tych ideologii czysto instrumentalnie. Pytanie czy neofeudalizm, który ma być zaprowadzony, miałby być lewicowy czy prawicowy.

Jak by wszyscy lewicowcy byli tacy jak RFK jr to ja bym sam się mógł identyfikować z nimi.

Zapowiada się ciekawy dokument.

Na razie dostępny trailer. Z tego co napisane na portalu i z rozmowy u AJ dostęp będzie darmowy.

link do wywiadu;

https://banned.video/watch?id=6477892cf6134e1e8dbe9691
1984 was not supposed to be an instruction manual, Idiocracy Wasn't Supposed to be a Documentary

Awatar użytkownika
Savras
Posty: 817
Rejestracja: 23 gru 2019, 17:33

Re: Jaki kierunkowskaz dla świata wybieracie?

Post autor: Savras » 01 cze 2023, 11:06

To będzie miał bydlak kasę na wypłatę odszkodowań:

Po strzelaninie w szkole w Newtown (znanej też jako „masakra w szkole Sandy Hook”) w 2012 r. Jones publicznie rozpowszechniał twierdzenia, że wydarzenie to było zleconą przez rząd USA inscenizacją i wszyscy rzekomo tylko aktorami zatrudnionymi na jej potrzeby. Przez lata Jones powtarzał swoje twierdzenia, czym naraził rodziców dzieci na traumy, a nawet na nękanie i prześladowania ze strony zwolenników swoich teorii.

Wskutek procesu wytoczonego Jonesowi w 2018 r. przez rodziców jednej z ofiar, został on w sierpniu 2022 r. uznany przez sąd w Teksasie winnym rozpowszechniania nieprawdziwych informacji i zobowiązany do zapłacenia rodzicom dziecka łącznie ponad 45 milionów dolarów. W październiku sąd w stanie Connecticut zdecydował, że Alex Jones musi wypłacić odszkodowania kilkunastu osobom, które go pozwały, w tym rodzinom dzieci oraz jednemu ratownikowi, od 28 do 120 mln dolarów – łącznie prawie 1 mld dolarów (965 mln dolarów).

ODPOWIEDZ