firma Datempus na allegro

Dyskusje na tematy związane z numizmatyką.
Borsuk 59
Posty: 28
Rejestracja: 29 lip 2021, 13:35

firma Datempus na allegro

Post autor: Borsuk 59 » 14 paź 2021, 19:34

Postanowiłem zapytać szanownych forumowiczów o firmę Pana Jurko . Przyznaję , że nerwy już mi puściły . Pierwszy raz spotykam się z takim brakiem rzetelności graniczącym z chamstwem . Czy ktoś coś wie na temat tej firmy ?

Half Penny
Posty: 48
Rejestracja: 08 wrz 2021, 19:20

Re: firma Datempus na allegro

Post autor: Half Penny » 14 paź 2021, 19:42

Borsuk 59 pisze:
14 paź 2021, 19:34
Postanowiłem zapytać szanownych forumowiczów o firmę Pana Jurko . Przyznaję , że nerwy już mi puściły . Pierwszy raz spotykam się z takim brakiem rzetelności graniczącym z chamstwem . Czy ktoś coś wie na temat tej firmy ?
A co się stało? Opisz sytuacje postaram się coś doradzić w granicach moich kompetencji

Awatar użytkownika
Mad_Tiger
Administrator
Posty: 2553
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:18

Re: firma Datempus na allegro

Post autor: Mad_Tiger » 14 paź 2021, 21:24

Borsuk 59 pisze:
14 paź 2021, 19:34
Czy ktoś coś wie na temat tej firmy ?
Co chciałbyś wiedzieć? Co się wydarzyło?

Widzę, że na allegro dostał w październiku 6 negatywnych opinii.
"Tu przyklęka numizmatyk,
Słychać jego serca bicie.
To pieniądza jest fanatyk,
W biciu monet jego życie."

Obrazek

Awatar użytkownika
flex
Posty: 2538
Rejestracja: 31 mar 2019, 16:52

Re: firma Datempus na allegro

Post autor: flex » 15 paź 2021, 10:22

Borsuk 59 pisze:
14 paź 2021, 19:34
Postanowiłem zapytać szanownych forumowiczów o firmę Pana Jurko . Przyznaję , że nerwy już mi puściły . Pierwszy raz spotykam się z takim brakiem rzetelności graniczącym z chamstwem . Czy ktoś coś wie na temat tej firmy ?
Przeważająca większość negatywów jest z ostatniego miesiąca. Przy wcześniejszych prawie 400 pozytywach obstawiałbym jakiś przypadek losowy, chorobę itp. Ale pewności nie ma. Zwrot z Programu Ochrony Kupujących dostaniesz bez problemu. Chyba, że płaciłeś poza Allegro.
“It's tough to make predictions, especially about the future.”
https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/5fZ7Z/
https://allegro.pl/uzytkownik/deepblue? ... 12&order=t

Borsuk 59
Posty: 28
Rejestracja: 29 lip 2021, 13:35

Re: firma Datempus na allegro

Post autor: Borsuk 59 » 15 paź 2021, 11:15

Zakup z 27 września nie wysłany do dzisiaj , nie odbiera telefonu , nie reaguje na interwencje allegro . Z tego okresu nie wywiązał się z kilku licytacji.Około półtora miesiąca temu , też wysłał wylicytowaną monetę po interwencji allegro ,czekałem na nią chyba trzy tygodnie więc to nie pierwszy raz . Równocześnie wystawiał na licytację kolejne monety. Rozumiem doskonale możliwe zdarzenia losowe , ale w takim przypadku nie widzę powodu chowania głowy w piasek .

Awatar użytkownika
flex
Posty: 2538
Rejestracja: 31 mar 2019, 16:52

Re: firma Datempus na allegro

Post autor: flex » 15 paź 2021, 11:23

Borsuk 59 pisze:
15 paź 2021, 11:15
Zakup z 27 września nie wysłany do dzisiaj , nie odbiera telefonu , nie reaguje na interwencje allegro . Z tego okresu nie wywiązał się z kilku licytacji.Około półtora miesiąca temu , też wysłał wylicytowaną monetę po interwencji allegro ,czekałem na nią chyba trzy tygodnie więc to nie pierwszy raz . Równocześnie wystawiał na licytację kolejne monety. Rozumiem doskonale możliwe zdarzenia losowe , ale w takim przypadku nie widzę powodu chowania głowy w piasek .
To zmienia postać rzeczy. Pozostaje nie kupować na jego aukcjach.
“It's tough to make predictions, especially about the future.”
https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/5fZ7Z/
https://allegro.pl/uzytkownik/deepblue? ... 12&order=t

Awatar użytkownika
Gaszpar
Posty: 1124
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:54

Re: firma Datempus na allegro

Post autor: Gaszpar » 15 paź 2021, 13:29

Ja pierwszy zakup zrobiłem jakos okolo 20 sierpnia i tez nie było odzewu w postaci wyslanych monet. Pisałem kilka maili bez odzewu, w koncu napisałem na grupie na Facebooku Pana Krzysztofa, odpisał ze mam mu wyslac prywatna wiadomosc ale nie majac go w znajomych nie moglem takowej napisac. Postanowiłem wyslac sms na ktorego dostałem odpowiedz ze mial wypadek i ze juz wysyla monety. Niestety to trwalo ponad 3 tyg od czasu zakupu.
Ale patrzac na to ze negatywy były w ostatnim miesiacu wiec moze to byc zwiazane z tym wypadkiem
Zbiór na Ucoin https://pl.ucoin.net/uid47215?v=home

Mimo wszystko jedno jest pewne. Inflacja sprawia, że wszystko zyskuje na wartości – z wyjątkiem środka płatniczego

Awatar użytkownika
brodacz
Posty: 2826
Rejestracja: 06 lip 2019, 17:27

Re: firma Datempus na allegro

Post autor: brodacz » 15 paź 2021, 18:27

Na Fejsie można wysłać priv każdemu. Trafia do zakładki "inne" a tam obok jest też kolejna podzakładka "spam". Wejdź, bo może się okazać, że masz sporo nieodczytanych wiadomości.
Specjalizuję się w banknotach amerykańskich.

Half Penny
Posty: 48
Rejestracja: 08 wrz 2021, 19:20

Re: firma Datempus na allegro

Post autor: Half Penny » 15 paź 2021, 18:35

Niech się czochra gwiazda Youtube 'a;)

ODPOWIEDZ