Sprzedawcy banknotów

Dyskusje na temat banknotów polskich i zagranicznych, banknotach testowych, zabezpieczeniach
Awatar użytkownika
repek20
Posty: 3111
Rejestracja: 31 mar 2019, 18:45

Re: Sprzedawcy banknotów

Post autor: repek20 » 21 lut 2021, 17:35

@123banknoty
Nie wsadziłeś, z tego co wiem to mi się na konto nie włamałeś i za mnie przelewu nie zrobiłeś ;) .
Spokojnie, stratny nie będę nawet gdybym miał tę setkę wyrzucić, a podejrzewam, że jest do sprzedania za przynajmniej 5 dych.
Polski wziąłem tylko ten jeden- na próbę.
Właśnie polskich (większych) nie polecałbym kupować z tego miejsca.

Awatar użytkownika
Gorthagin
Posty: 645
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:23

Re: Sprzedawcy banknotów

Post autor: Gorthagin » 14 cze 2021, 13:43

Da się jakoś na alledrogo wyfiltrować, żeby nie było jednego sprzedawcy? Chodzi mi o aukcje gdzie jest podpis jako strefa kolekcjonera. Koleś ma 250 tyś aukcji, nic nie sprzedaje bo ceny z kosmosu, ale przez to jest pierdyliard zakładek do przeszperania.

Awatar użytkownika
Mad_Tiger
Administrator
Posty: 2553
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:18

Re: Sprzedawcy banknotów

Post autor: Mad_Tiger » 14 cze 2021, 15:43

Jest wtyczka do Chroma usuwająca widoczność aukcji danego sprzedawcy (podawana była w temacie o zmianach na allegro). Niestety aukcje są nie widoczne ale nie zmniejsza to ilości stron ... I zdarza się że przez kilka kolejnych stron nie na żadnej aukcji bo teoretycznie są na niej aukcje sprzedawcy którego ukryłeś ... Są ale je ukryłeś więc cała strona jest pusta 😹

Chyba mamy zamiar usunąć tego samego sprzedawcę z Francji...
"Tu przyklęka numizmatyk,
Słychać jego serca bicie.
To pieniądza jest fanatyk,
W biciu monet jego życie."

Obrazek

Awatar użytkownika
Gorthagin
Posty: 645
Rejestracja: 03 kwie 2019, 16:23

Re: Sprzedawcy banknotów

Post autor: Gorthagin » 15 cze 2021, 11:35

Mad_Tiger pisze:
14 cze 2021, 15:43
Chyba mamy zamiar usunąć tego samego sprzedawcę z Francji...
Chyba tak ;)

Awatar użytkownika
julk1
Posty: 1798
Rejestracja: 04 kwie 2019, 23:01

Re: Sprzedawcy banknotów

Post autor: julk1 » 15 cze 2021, 17:42

Piszcie do Allegro :lol:

Awatar użytkownika
Morgon
Posty: 638
Rejestracja: 07 wrz 2020, 16:31

Re: Sprzedawcy banknotów

Post autor: Morgon » 19 sie 2021, 20:36

Gorthagin pisze:
14 cze 2021, 13:43
Da się jakoś na alledrogo wyfiltrować, żeby nie było jednego sprzedawcy? Chodzi mi o aukcje gdzie jest podpis jako strefa kolekcjonera. Koleś ma 250 tyś aukcji, nic nie sprzedaje bo ceny z kosmosu, ale przez to jest pierdyliard zakładek do przeszperania.
To jest jakaś masakra z tym typem. Rozwala system tymi idiotycznymi setkami tysięcy ofert :-(

Awatar użytkownika
Mad_Tiger
Administrator
Posty: 2553
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:18

Re: Sprzedawcy banknotów

Post autor: Mad_Tiger » 19 sie 2021, 20:38

Morgon pisze:
19 sie 2021, 20:36
Gorthagin pisze:
14 cze 2021, 13:43
Da się jakoś na alledrogo wyfiltrować, żeby nie było jednego sprzedawcy? Chodzi mi o aukcje gdzie jest podpis jako strefa kolekcjonera. Koleś ma 250 tyś aukcji, nic nie sprzedaje bo ceny z kosmosu, ale przez to jest pierdyliard zakładek do przeszperania.
To jest jakaś masakra z tym typem. Rozwala system tymi idiotycznymi setkami tysięcy ofert :-(
Ostatnio filtruję tylko na sprzedawców z Smartem, wiem że sporo ciekawych ofert mogę pominąć ale przebrnięcie przez tego typa z Francji to masakra ...
"Tu przyklęka numizmatyk,
Słychać jego serca bicie.
To pieniądza jest fanatyk,
W biciu monet jego życie."

Obrazek

zraziu1981
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2021, 09:38

Re: Sprzedawcy banknotów

Post autor: zraziu1981 » 08 lis 2021, 10:00

witam serdecznie wszystkich użytkowników. od paru miesięcy siedzę w temacie banknotów . Mam pytanie o poruszony w temacie sklep banknotymonety czy ktoś ostatnio kupował? Ceny rewelacyjne niektórych innych wyrąbane w kosmos . A mam tez swoje uwagi do numiscorner na allegro. Gość ma gigantyczna ofertę i rzeczywiście zapycha allegro . Kupiłem u niego parę sztuk poprzez właśnie allegro. Na wiosnę bo chyba wtedy pojawiły się oferty kupiłem banknoty francuskie. Jakość 5 z 6 unc. ponieważ jeden nie był opisywany jako unc ale ze względu na cenę warto było wziąć. Niestety teraz ciężko coś znaleźć w atrakcyjnej cenie. Ale z przesyłką przyszedł folder o firmie.
kupiłem np t10-francs-berlioz-1976-1976-07-01-unc za 40 zł oraz Francja, 50 Francs, St Exupéry, 1997 i cena 50 zł i stan rewelacyjny. no i pytanie z jakich portali zaufanych korzystacie państwo.

Kolekcjoner75
Posty: 2
Rejestracja: 04 lip 2023, 17:04

Re: Sprzedawcy banknotów

Post autor: Kolekcjoner75 » 04 lip 2023, 17:19

UWAGA! "sklep" http://www.banknotymonety.pl/ to oszust. Osoba prywatna nie prowadząca zarejestrowanej działalności gospodarczej. Starszy facet prowadzący ten wirtualny "sklep" (a przynajmniej odbierający czasem telefon, którego numer jest podany na stronie) nie zgadza się na odbiór osobisty banknotów z zapłatą na miejscu w gotówce. Wymyśla mnóstwo różnych, czasem dziwnych, powodów, by tylko nie spotkać się z kupującym w celu przekazania zakupionych banknotów i uparcie dąży do tego, by pozostać przy jedynej korzystnej dla niego opcji, czyli wysyłce pocztą, zwykłym listem, po uprzedniej wpłacie na jego konto bankowe. Od początku działa z zamiarem wyłudzenia pieniędzy. Ze względu na brak jego pełnych danych adresowych na stronie internetowej, dochodzenie roszczeń na drodze sądowej może być bardzo utrudnione, a nawet niemożliwe. PROSZĘ UWAŻAĆ! Facet jest profesjonalistą w tym, co robi. Jest nienamierzalny. Zadbał nawet o to, by w sieci nie było żadnych opinii o nim (o jego "sklepie"). Już sam ten fakt powinien dać Państwu wiele do myślenia. Rewelacyjne ceny, które rzucają się w oczy w tym "sklepie" to tylko podpucha dla naiwnych. Fakt, że ukrywa przed fiskusem, dochody uzyskane w ten sposób, to już odrębna kwestia. Proszę nie dać się oszukać i nie dać się zwieść niebywałe atrakcyjnej ofercie kupna.

Awatar użytkownika
Gaszpar
Posty: 1124
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:54

Re: Sprzedawcy banknotów

Post autor: Gaszpar » 04 lip 2023, 17:53

Kolekcjoner75 pisze:
04 lip 2023, 17:34
UWAGA! "sklep" http://www.banknotymonety.pl/ to oszust. Osoba prywatna nie prowadząca zarejestrowanej działalności gospodarczej. Starszy facet prowadzący ten wirtualny "sklep" (a przynajmniej odbierający czasem telefon, którego numer jest podany na stronie) nie zgadza się na odbiór osobisty banknotów z zapłatą na miejscu w gotówce. Wymyśla mnóstwo różnych, czasem dziwnych, powodów, by tylko nie spotkać się z kupującym w celu przekazania zakupionych banknotów i uparcie dąży do tego, by pozostać przy jedynej korzystnej dla niego opcji, czyli wysyłce pocztą, zwykłym listem, po uprzedniej wpłacie na jego konto bankowe. Od początku działa z zamiarem wyłudzenia pieniędzy. Ze względu na brak jego pełnych danych adresowych na stronie internetowej, dochodzenie roszczeń na drodze sądowej może być bardzo utrudnione, a nawet niemożliwe. PROSZĘ UWAŻAĆ! Facet jest profesjonalistą w tym, co robi. Jest nienamierzalny. Zadbał nawet o to, by w sieci nie było żadnych opinii o nim (o jego "sklepie"). Już sam ten fakt powinien dać Państwu wiele do myślenia. Rewelacyjne ceny, które rzucają się w oczy w tym "sklepie" to tylko podpucha dla naiwnych. Fakt, że ukrywa przed fiskusem, dochody uzyskane w ten sposób, to już odrębna kwestia. Proszę nie dać się oszukać i nie dać się zwieść niebywałe atrakcyjnej ofercie kupna.
Pierwszy post na forum i od razu taka gruba sprawa - może jakies dowody itd zanim zaczniemy na kims wieszac psy.
Ja kupowalem tam ze 2 3 razy i chyba tez ludzie z forum i nie slyszalem o jakis problemach
Zbiór na Ucoin https://pl.ucoin.net/uid47215?v=home

Mimo wszystko jedno jest pewne. Inflacja sprawia, że wszystko zyskuje na wartości – z wyjątkiem środka płatniczego

Kolekcjoner75
Posty: 2
Rejestracja: 04 lip 2023, 17:04

Re: Sprzedawcy banknotów

Post autor: Kolekcjoner75 » 04 lip 2023, 18:49

Mój przypadek jest tego dowodem.

Dodano po 2 minutach 35 sekundach:
Jak ktoś bardzo chce, to niech się sam przekona i złoży zamówienie na większą wartość. Tylko szaleniec, lub naiwniak się odważy.

Awatar użytkownika
Gaszpar
Posty: 1124
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:54

Re: Sprzedawcy banknotów

Post autor: Gaszpar » 04 lip 2023, 19:27

co znaczy wieksza wartosc?

moze poczekaj az inni sie wypowiedza co kupowali tam
Zbiór na Ucoin https://pl.ucoin.net/uid47215?v=home

Mimo wszystko jedno jest pewne. Inflacja sprawia, że wszystko zyskuje na wartości – z wyjątkiem środka płatniczego

Awatar użytkownika
meszuzel
Administrator
Posty: 5432
Rejestracja: 29 mar 2019, 12:21

Re: Sprzedawcy banknotów

Post autor: meszuzel » 05 lip 2023, 11:36

Kolekcjoner75 pisze:
04 lip 2023, 18:51
Mój przypadek jest tego dowodem.

Dodano po 2 minutach 35 sekundach:
Jak ktoś bardzo chce, to niech się sam przekona i złoży zamówienie na większą wartość. Tylko szaleniec, lub naiwniak się odważy.
Twoj post to z punktu osoby niepowiazanej że sklepem wygląda jak oszczerstwo. Podaj konkrety w przeciwnym wypadku usuwam posty.
To że ktoś nie godzi się na odbiór osobisty nie jest powodem do takich oskarżeń.
Wiem, że nic nie wiem - Sokrates


Obrazek


Obrazek


Pozdrawiam
Mariusz

bocian583
Posty: 199
Rejestracja: 14 paź 2020, 19:30

Re: Sprzedawcy banknotów

Post autor: bocian583 » 07 lip 2023, 17:27

Kolekcjoner75 pisze:
04 lip 2023, 17:34
UWAGA! "sklep" http://www.banknotymonety.pl/ to oszust. Osoba prywatna nie prowadząca zarejestrowanej działalności gospodarczej. Starszy facet prowadzący ten wirtualny "sklep" (a przynajmniej odbierający czasem telefon, którego numer jest podany na stronie) nie zgadza się na odbiór osobisty banknotów z zapłatą na miejscu w gotówce. Wymyśla mnóstwo różnych, czasem dziwnych, powodów, by tylko nie spotkać się z kupującym w celu przekazania zakupionych banknotów i uparcie dąży do tego, by pozostać przy jedynej korzystnej dla niego opcji, czyli wysyłce pocztą, zwykłym listem, po uprzedniej wpłacie na jego konto bankowe. Od początku działa z zamiarem wyłudzenia pieniędzy. Ze względu na brak jego pełnych danych adresowych na stronie internetowej, dochodzenie roszczeń na drodze sądowej może być bardzo utrudnione, a nawet niemożliwe. PROSZĘ UWAŻAĆ! Facet jest profesjonalistą w tym, co robi. Jest nienamierzalny. Zadbał nawet o to, by w sieci nie było żadnych opinii o nim (o jego "sklepie"). Już sam ten fakt powinien dać Państwu wiele do myślenia. Rewelacyjne ceny, które rzucają się w oczy w tym "sklepie" to tylko podpucha dla naiwnych. Fakt, że ukrywa przed fiskusem, dochody uzyskane w ten sposób, to już odrębna kwestia. Proszę nie dać się oszukać i nie dać się zwieść niebywałe atrakcyjnej ofercie kupna.
Robiłem tam zakupy i żadnych problemów nie było
Kolekcjonuję żetony Mennicy Polskiej i Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego, banknoty testowe PWPW

123banknoty
Posty: 64
Rejestracja: 10 sie 2020, 14:32

Re: Sprzedawcy banknotów

Post autor: 123banknoty » 08 lip 2023, 21:13

A jak ze stanem oferowanych banknotów na ww. stronie?

ODPOWIEDZ